Пробне ЗНО: коли стартує реєстрація

Пробне ЗНО: коли стартує реєстрація

Реєстрація на пробне зовнішнє незалежне тестування розпочинається з 8 січня.

Про це повідомили в Українському центрі оцінювання якості освіти.

"Зареєструватися для участі в пробному зовнішньому незалежному оцінюванні можна з 8 до 31 січня 2019 року на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти", - йдеться у повідомленні.

У день проведення пробного тестування кожен зареєстрований учасник може скласти тест з одного навчального предмету: 16 березня - з української мови і літератури, а 23 березня - з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, англійської, іспанської, німецької, французької мов.

Учасники пробного ЗНО мають можливість ознайомитися з процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання, виконати пробний тест, що відповідає вимогам програм ЗНО, характеристиці і структурі сертифікаційної роботи зовнішнього незалежного оцінювання 2019 року. А також попрактикуватися в заповненні бланків відповідей, навчитися ефективно розподіляти час на виконання тесту, отримати правильні відповіді. Потім дізнатися результат тестування, оцінити власний ступінь готовності до проходження зовнішнього незалежного оцінювання.

Участь у пробному ЗНО є платною послугою. Вартість тестування визначає регіональний центр оцінювання якості освіти. Залежно від регіону вартість одного пробного тестування складе від 132 до 139 грн.

Стрічка новин