Пирятинська школа стала другою у ТОПі шкіл України

Пирятинська школа стала другою у ТОПі шкіл України

Пирятинська зш І-ІІІ ст. № 4  посіла 2 місце у Всеукраїнському рейтингу активності серед шкіл України у проекті "МійКлас" та 1 місце у Полтавській області.

Електронний освітній ресурс "МійКлас" - це абсолютно нове рішення у підготовці учнів до ДПА і ЗНО. Це потужний інструмент, який забезпечує підвищення мотивації учнів до навчання, розвиток їхніх розумових здібностей, підвищення якості вивчення предмету.

Цей портал дає можливість розв’язувати завдання різного рівня складності учням як на уроці (індивідуально чи спільно, використовуючи мультимедійну дошку), так і самостійно вдома, використовуючи свій акаунт і рухаючись індивідуальною траєкторією. Передбачена можливість задавати учням домашні он-лайн завдання, перевірочні роботи, які замінюють завдання з підручника, діти з більшою цікавістю їх виконують.

"Змагальний ефект ресурсу згуртовує класні та шкільні колективи, дає можливість кожному учню відчути свою причетність і важливість у спільній справі. Змагаючись між собою, учні розв’язують задачі та виконують вправи на перервах, після уроків, вдома, піднімаючи свій рейтинг, рейтинг класу в закладі та рейтинг школи", - йдеться у повідомленні на сайті Пирятинської міської ради.

"МійКлас" - це один з ключів до розвитку ключових компетентностей Нової Української Школи.

Стрічка новин