Заборону відчужувати протягом року авто з пільговим розмитненням скасовано

Заборону відчужувати протягом року авто з пільговим розмитненням скасовано

Відтепер не потрібно чекати 365 днів, щоб продати авто, яке ви розмитнили за зниженими ставками акцизного податку.

З 01 серпня 2016 року Закон  України від 31 травня 2016 № № 1389-VIII  "Про внесення зміни до підрозділу 5 розділу XX "Перехідні положення" Податкового кодексу України щодо стимулювання розвитку ринку вживаних транспортних засобів"  запровадив пільгові ставки акцизного збору для автомобілів, що були вперше ввезені на митну територію України , за умови  – власникам "легковиків" заборонялося їх відчужувати протягом року. У графу "особливі відмітки" свідоцтва про реєстрацію адміністратор сервісного центру МВС ставив відповідну позначку.

Наразі не потрібно чекати 365 днів. І навіть наявність такої відмітки не завадить вам продати авто у зв’язку з набранням 25 листопада 2018 року чинності Закону України від 08.11.2018 № 2611-VІІІ "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо оподаткування акцизним податком легкових транспортних засобів".

До 22 лютого 2019 року (90 календарних днів з дня набрання чинності вищезгаданого закону) встановлені ставки податку для транспортних засобів із застосуванням коефіцієнта 0,5.

Цей коефіцієнт застосовується для легкових транспортних засобів, що були в користуванні та ввозяться на митну територію України фізичною особою для власного використання в кількості один легковий транспортний засіб на таку особу.

Консультації за телефоном (044) 290-19-88 або на офіційній сторінці в Фейсбук.

Стрічка новин