Картини на тканині – виставка «Для тебе»

У Полтавському літературно-меморіальному музеї імені Володимира Короленка відкрилась персональна виставка Наталії Давітян «Для тебе...». Художниця представила понад десять своїх робіт. В чому їхня особливість, знає Юлія Хаврель. 

Це картини молодої художниці Наталії Давітян. Полотном для їх створення художниця обрала звичайну тканину. Жінка розповідає: спочатку наноситься малюнок, а потім він закріпляється праскою. Назв у цих робіт також немає. 

Наталія Давітян, художниця 

- Назви я не даю. Хочу, щоб глядачі самі шукали відповіді для себе в картинах. Зачасту це якісь рослинні орнаменти, декорації або абстрактні.

Наталія Давітян працює в ательє. Малювання ж та виставки для жінки, в першу чергу, хобі.

Наталія Давітян, художниця 

- Сьогодні моя виставка називається «Для тебе». Для всіх, хто захоче прийти, подивитися. 

- Коли ви почали малювати?

- Десь в років 11. Я в студію пішла скульптури та дизайну. І ось там нас на творчість таку надихнули. 

Підтримати Наталію Давітян прийшла її колега та студентська подруга Марина Рожнятовська. Жінка розповідає: їй дуже приємно, що в свій час вона бачила становлення Наталії як художниці. 

Марина Рожнятовська, студентська подруга художниці 

- Бачу дівчинка молоденька на зошитних аркушах в клітинку малює. І такі красиві, фантастичні малюнки у неї були. Я за цим спостерігала один день, другий, а потім кажу Наташі: я вже на це дивитись не можу. Тому, що такі шедеври народжуються на зошитних аркушах. Давай наступного разу, коли тобі захочеться малювати, ти не зошит будеш брати, а альбом.

Так Наталія Давітян спочатку перейшла на альбом, а потім і на тканину. Цього дня художниця поділилась розписом на такому незвичному полотні  з усіма присутніми. Кожен міг намалювати будь-що на білій натягнутій тканині. Ось яка вийшла картина.  

Стрічка новин