118 магістрів ПолтНТУ ім. Юрія Кондратюка отримали дипломи з відзнакою

Урочисте нагородження відбулося в обласному музично-драматичному театрі ім. Гоголя. Більше розкаже Лідія Ритченко.

В обласному музично-драматичному театрі ім. Гоголя – свято. Студенти, які навчалися протягом 5.5 років у Полтавському національному технічному університеті ім. Юрія Кондратюка, отримали дипломи магістрів. 

Володимир Онищенко, ректор ПолтНТУ ім.Ю.Кондратюка

- У цій залі присутні студенти, які брали активну участь у наукових конференціях, які представляли наш навчальний заклад на змаганнях різного рівня: всеукраїнських, міжнародних, отримували перемогу і прославляли як нашу державу, так і Полтавський національний технічний університет. Пам’ятайте, що ви з гордістю повинні нести славетне ім’я найкращого в України ПолтНТУ ім.Ю.Кондратюка. В добру путь!

На урочисте нагородження магістрів вишу завітали почесні гості: представники обласної та міської влад, обласного департаменту освіти і науки, народний депутат України Костянтин Іщейкін.

Костянтин Іщейкін, народний депутат України 

- Хотів би побажати вам перед Новим роком, щоб ви дякували батькам, вони це дуже довго чекали. І дякували вчителям.

Валерій Головко, голова Полтавської ОДА

- Вітаю вас з вашим святом. Бажаю вам успішності в житті. Хай вас бог береже, супроводжує. Знайдіть себе.

Олена Харченко, директор Департаменту освіти і науки Полтавської ОДА

- Сьогодні ви отримуєте диплом і квиток у майбутнє життя.

Андрій Матковський, депутат Полтавської міської ради

- Щоб ви стали дійсно справжніми професіоналами, справжніми фахівцями. Я хочу побажати, щоб кожен із вас знайшов своє щастя.

Разом із ректором вишу почесні гості привітали випускників та вручили їм дипломи. Кращий випускник свого курсу та голова профспілкового комітету Олександр Дроботя висловив подяку ректору та викладачам техуніверситету.

Олександр Дроботя, магістр

- Нас навчали, як універсалів. Адже інженери в Європі - люди, які знають  про все. І завдяки цьому протягом 5.5 років, я зараз прекрасно розумію, чим я можу зараз займатися. Адже ми вивчали не лише інженерні спеціальності. Ми вивчали і фінанси, і економіку, і філософію.

Юлія Дворник вчилася на перекладача. Працювати планує за спеціальністю. Нині дівчина отримала диплом магістра і радіє, що навчалася саме в технічному університеті, адже він - найкращий.

Юлія Дворник, магістр

- Мені найбільше запам’яталися наші пари. Викладачі дуже нам дали багато знань за ці роки.

У святковій залі почесних працівників техуніверситету відзначили на державному, обласному та міському рівнях. Їм вручили відзнаки та дипломи. За словами ректора Володимира Онищенка, саме їхні студенти у майбутньому стануть високопрофесійними спеціалістами. Адже університет надає потужну навчальну базу знань. Всього отримали дипломи з відзнаками 118 випускників.

Стрічка новин