На Полтавщині посадовця підозрюють у розтраті 120 тис грн державних коштів

На Полтавщині посадовця підозрюють у розтраті 120 тис грн державних коштів

Керівник Громадського формування з охорони громадського правопорядку Лубенського району вніс у офіційні документи неправдиві відомості про здійснення транспортних послуг.

У ході досудового розслідування прокуратура встановила, що керівник Громадського формування з охорони громадського правопорядку Лубенського району, будучи виконавцем рішення Лубенської райради щодо мобілізаційної підготовки району, зловживав службовим становищем. І за попередньою змовою групою осіб, здійснив розтрату коштів. Цим спричинив державі збитки на суму 120 тисяч гривень.

Так, службовець вніс до офіційних документів завідомо неправдиві відомості щодо здійснення транспортних послуг, яких фактично не надавали та оплати коштів за виконані роботи.

"Відповідно до висновку судової економічної експертизи сума нанесених загальних збитків внаслідок невиконання договорів на надання транспортних послуг становить 120 тисяч грн. Так, державі, в особі Лубенської районної ради, завдано матеріальної шкоди на вказану суму", - повідомляє прес-служба прокуратури Полтавської області.

За процесуального керівництва прокуратури Полтавської області службовцю повідомили про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 3 ст. 191 (розтрата чужого майна шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, за попередньою змовою групою осіб, вчинене повторно) КК України та за ч. 1 ст. 366 (службове підроблення) КК України.

Досудове розслідування триває. Підозрюваному загрожує позбавлення волі строком до 8 років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років.

Стрічка новин