Проблеми репродуктивного здоров'я у країні сьогодні обговорювали провідні медики Полтави

Всі вони стали учасниками проекту «Разом до здоров'я», розрахованого на 5 років. Мета заходу – покращити знання не лише працівників медичної сфери, а й проведення відповідної інформаційної роботи серед населення.

На участь у проекті «Разом до здоров'я» був оголошений конкурс, в якому брали участь усі регіони України. Виграла Полтавщина. А тому на теренах області будуть проводитися тренінги для працівників медсфери, аби спеціалісти мали змогу надавати кваліфіковану допомогу відповідно до сучасних підходів. Працюватимуть тренери і з мешканцями регіону та засобами масової інформації. Адже, головне завдання – збереження здоров'я серед репродуктивного населення. На сьогодні, пояснює головний акушер-гінеколог обласного управління охорони здоров'я при Полтавській облдержадміністрації Анна Шкоденко, найбільшої шкоди жінкам завдають аборти.

Розпочинати треба, переконані учасники зібрання, з молоді, аби виховати у цієї категорії населення відповідальне ставлення до репродуктивного здоров'я. В разі ж необхідності нині кожна жінка може за допомогою звернутися до кабінету плануваня сім'ї, який діє в усіх жіночих консультаціях.

Наразі проходить уже друге зібрання з проблеми планування сім'ї, участь у якому взяли акушери-гінекологи, сімейні лікарі, фельшери, студенти-інтерни. Спочатку будуть навчати лікарів Полтави, потім запросять фахівців з області. Зустрічі у рамках проекту проходитимуть щомісяця.

Стрічка новин