У Полтаві продовжують знімати бурульки

У Полтаві продовжують знімати бурульки

У зв'язку з нагромадженням снігу на дахах будинків утворилися снігові "шапки" та бурульки, які становлять загрозу для життя та здоров'я людей. Комунальні служби міста продовжують проводити роботи по зняттю бурульок та снігових нагромаджень. 

Сьогодні працюватимуть три вишки за адресами:

  • вулиця Небесної Сотні, 11/21 і далі по вулиці;
  • вулиця Маршала Бірюзова, 50/1 і далі по вулиці (в сторону Гожулів);
  • вулиця Івана Мазепи, 26 і далі по вулиці.

"Комунальні служби закликають громадян бути обережними і пам'ятати, що недотримання елементарних правил безпеки в період утворення та танення бурульок, снігових мас і ожеледиці може привести не тільки до травмування, але і до смерті", - йдеться у повідомленні на сайті Полтавської міської ради.

Слід бути особливо уважними під дахами будинків, балконами, лоджіями, не слід ходити під ними, не заходити за межі огороджувальних стрічок. А в місцях їхньої відсутності, самим звертати увагу на наявність небезпечних утворень з криги і снігу на дахах будинків і при можливості, оминати їх. Власникам автотранспорту радимо не припарковувати свої автомобілі близько біля багатоповерхових будинків.

Якщо ви виявили на дахах будівель бурульки, які несуть загрозу життю та здоров'ю громадян, повідомляйте про небезпеку за телефоном 15-80.

Адреси будинків, де існує загроза падіння бурульок та снігових мас додаються.

Стрічка новин