Сніг прибирати буде легше

Полтавське КАТП-1628 отримало нову снігоприбиральну техніку. Все це – за сприяння народного депутата Сергія Капліна. Він вибив кошти з державного бюджету для Полтави.

Це новенькі трактори для прибирання снігу. Взимку вони чиститимуть тротурари міста від негоди, а влітку боротимуться з амброзією. Їх придбали за кошти державного бюджету.

Олександр Шамота, секретар Полтавської міської ради

- Сьогодні за допомогою народного депутата Сергія Капліна місто отримало 8 нових одиниць техніки. Це 6 тракторів, 3 із яких – для тротуарів, а 3 достатньо великі і дороги, й тротуари чистити. А також 2 «Газелі», які будуть розвозити бригади для прибирання.

Народний обранець вважає, що техніка у місті повинна бути власна. Не варто до цього залучати сторонні організації і витрачати полтавські кошти. Тож з державного бюджету вибив 5 мільйонів гривень на придбання комунальних машин.

Сергій Каплін, народний депутат, лідер Соціал-демократичної партії (СДП)

- Все у Полтави повинно бути своє. Жодної копійки не повинно виходити. Нічого ми не повинні орендувати, а використовувати лише власну техніку. Для цього її треба купити. Ця схема дозволяє нам уникнути корупційних ризиків. Гроші живуть в Полтаві. Використовується наша техніка. Ми її ремонтуємо, і це нові робочі місця.

Сергій Каплін оглянув нову техніку, а потім сам спробував її можливості. 

Сергій Каплін, народний депутат, лідер Соціал-демократичної партії (СДП)

- Все це за державні кошти. Нічого не було витрачено з місцевого бюджету. Це результат нашої роботи. Сьогодні ми інспектували, як все це працює. Працює все бездоганно. Оці коники будуть турбуватися й піклуватися про наших пенсіонерів та мамочок, які з колясками взимку будуть виходити на вулицю. Будуть взимку прибирати міждворові під'їзди і центральну частину нашого міста, а влітку боротимуться з амброзією.

На КАТП є 61 одиниця техніки, але її не вистачає. Крім того, базу потрібно постійно оновлювати. Нові трактори — універсальні. 

Тарас Бойко, начальник КАТП-1628

- Тротуарні трактори дон фент. Вони чим хороші, що можуть проїхати там, де не проїде 82. Вони необхідні для чистки тротуарів. А великі трактори необхідні для чистки вулиць міста.

Народний депутат Сергій Каплін говорить, що це тільки початок. У планах ще придбати автовишки для збивання буруль і машину для миття сміттєвих баків. 

Стрічка новин