Як правильно загадати бажання у новорічну ніч, щоб воно здійснилося

Як правильно загадати бажання у новорічну ніч, щоб воно здійснилося

1 січня у північ життя має змінитися, і звичайно, що на краще. Але велику роль відіграє те, яке ви загадаєте бажання на Новий рік.

Попереду 365 днів нових можливостей, за які можна досягти небачених успіхів, знайти величезну кількість друзів та побувати у багатьох незнаних раніше місцях. Але щоб усе це сталося, варто правильно загадати бажання у новорічну ніч. 

Яка стратегія підходить для того, щоб мрія не вивітрилася разом із бульбашками шампанського, не загубилася у рутинному житті, та не змилася разом із залишками післясвяткових страв? Формула правильного новорічного бажання досить проста.

Бажання на Новий рік 2019

1. Згадайте рік, що минає. Подумайте про те, які бажання здійснилися, а які залишилися у розділі «А так хотілося б..».

2. Далі сформулюйте своє основне бажання, про яке мрієте майже увесь час. Але на ньому має бути помітка «Мета». Так, так, ваші бажання мають перетворитися у ваші цілі.

3. Напишіть своє бажання на листочку та покладіть на видне місце.

4. Правило "72 годин". За цей час ви маєте зробити перші рішучі кроки до своєї мрії, яка, до речі, обовязково має бути позитивною. Бо, якщо ж протягом 72 годин ти не зробиш певних кроків, то мозок одразу перенесе ідею до розділу «Не важливо» та дуже швидко забуде про неї.

5. Перечитуйте своє бажання. Воно має бути у вас на вустах, в голові та в душі. Ваші очі мають палахкотіти від жаги досягнути його, а ваші ноги мають йти до завітної мрії. Тоді і Новий рік стане саме таким, яким ви його уявляли.

Стрічка новин