У ПДАА отримали дипломи магістри 5-ти факультетів

Ще чотирнадцятьом випускникам вручили дипломи європейського зразка. На урочистому нагородження була Лідія Ритченко.

У Полтавські державній аграрній академії свято. 14 випускників вишу отримали дипломи європейського зразка. Після закінчення навчання вони мають можливість влаштуватися на роботу у 27-ми країнах Євросоюзу.

Олег Горб, проректор з наукової роботи та міжнародних зв’язків ПДАА

- Ми запрошуємо всіх випускників, бакалаврів, які хочуть скористатися можливістю навчатися в магістратурі і в нас, і в Польському вузі одночасно, з видачею двох дипломів одночасно, будь ласка, приходьте до нас.

Олег Чуб, випускник проекту «Паралельний європейський диплом»

- Внутрішній був поклик, треба навчатися далі. Або брати досвічених, високо стоячих менеджерів. Дешевше, вигідніше самому навчатися.

Олександр Куліченко, випускник проекту «Паралельний європейський диплом»

- Цей диплом дає новий крок у майбутнє. Тому, що я зараз працює топ-менеджером на одній із німецьких фірм.

Андрій Дмитренко, випускник проекту «Паралельний європейський диплом»

- Цей проект є дуже корисним, адже живучи дома в себе в Полтаві, я зміг отримати спочатку диплом бакалавра польського зразка.

Отримали дипломи магістра 120 випускників факультету економіки та менеджменту, які навчалися за чотирма спеціальностями.

Яна Потапенко, магістр

- Я 5,5 років йшла до цієї мети. Я отримала диплом з відзнакою. Я дуже щаслива.

Олександр Галич, декан факультету економіки та менеджменту ПДАА

- Наші випускники, вони унікальні. Тому, що це ті люди, які володіють сучасними методами управління. Які володіють інформаційними технологіями. Які відчувають потребу в ринку праці.

Нині випускники мають шанс отримати престижну роботу, зробити успішну кар’єру, як в Україні, так і за кордоном. Адже у Полтавській аграрній академії надають можливість отримати якісну освіту. Всього у Полтавському виші випустилися близько восьмиста магістрів.

Стрічка новин