У Полтаві на 30 аніматорів стало більше

В Обласному молодіжному центрі підбили підсумки неформального навчання «Друга школа аніматорів»

Все навчання проходило на безоплатній основі. Впродовж місяця проводили по 2 заняття на тиждень. Плюс – майстер-класи та допомога організаторам на реальних благодійних заходах. Учасників навчали базовим навичкам проведення розважальних програм для дітей різного віку. Також вивчали надання домедичної допомоги, аспекти емоційного вигорання та роботу із особливими дітками.

Організатори при відборі учасників керувались їх мотивацією.

Наталія Панченко, начальниця відділу Гендерний ресурсний центр КУ «ОМЦ»

- Сформувалась ідея створити таку неформальну школу на Головній ялинці області, де працювали волонтери, які дуже хотіли працювати, але не знали, як. І коли йшов натовп дітей різного віку, вони просто губилися, хоча були красиві, в костюмах і з мейк-апом і т.д, але не виходило. Тому минулого року ми створили пілот, була перша Школа аніматорів, яка дуже гарно зайшла. Ми проаналізували, дещо доопрацювали для того, щоб це було корисно для учасників і, відповідно, потім для дітей.

Марина Лебідь, учасниця «ІІ Школи аніматорів»

- Так як в мене 2-є діток маленьких, і я сама працювала, і збираюся працювати в школі, вважаю, що педагог теж повинен вміти фантазувати з дітьми, вміти виходити із різних ситуацій, об'єднувати. Мені здається, аніматор цими якостями повинен володіти. Тим паче, дітки кожен раз різні, різних вікових категорій.

Стрічка новин