11-та Міжнародна науково-практична конференція

Науковці, академіки, професори та доктори різних наук зібралися разом на одинадцяту Міжнародну науково-практичну конференцію. Захід відбувся у Полтавському національному технічному університеті імені Юрія Кондратюка. Подію присвятили 100-річчю Національної академії наук України.

Ще у 2007-му році технічний університет підписав угоду про співробітництво з Національною академією наук України. А тому щорічно  у Полтавському виші підбивають підсумки роботи та розповідають про результати спільних наукових розробок. Одинадцята науково-практична конференція має назву «Проблеми і перспективи розвитку академічної та університетської науки».

Володимир Онищенко, ректор ПолтНТУ ім. Ю.Кондратюка

- Університетом було підписано угоди з науковими установами структур Національної академії наук України. А саме з 15-ма науково-дослідницькими інститутами. І наші кафедри, науково-педагогічні працівники, вчені, здійснюють спільні наукові здобутки.

Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка має чимало здобутків та досягнень у галузі науки. 

Вадим Стогній, заступник голови наглядової ради ПолтНТУ ім. Ю.Кондратюка

- Кількість публікацій, які надруковані в рейтингових журналах, технічний університет вийшов у Полтавському регіоні на перше місце. Це теж велике досягнення, оскільки це є в усьому світі, визнаною ознакою рівня наукової діяльності.

У рамках проведення конференції відзначили і 100-річчя Національної академії наук України. Її перший віце-президент Антон Наумовець виступив з доповіддю та розповів про цікаві наукові розробки в науці, освіті та медицині.

Антон Наумовець, перший віце-президент НАН України

- Я вважаю, що головним досягненням академії є те, що вона є. Тому, що це національне надбання українського народу, української держави, яке має життєво-важливе значення.

Обговорили на конференції і проблеми у науковому середовищі. Однією з головних залишається фінансування.  Під час виступу ректор технічного університету наголосив на важливості кадрового забезпечення вишу. Адже саме фахівці своєї справи, серед них і науковці, допомагають вищому навчальному закладу бути постійно одним із найкращих.

Володимир Онищенко, ректор ПолтНТУ ім. Ю.Кондратюка

- У 2018 році роботу в університеті виконували 446 наукових працівників з яких 45 докторів наук, що відповідає акредитаційним умовам та професорів. 350 кандидатів наук - доцентів. Серед яких 20 лауреатів державної премії  галузі науки і техніки України та премії Президента України для молодих учених.

У конференції взяли участь і молоді вчені техуніверситету. Серед них Максим Харченко та Ксенія Чичуліна. Цьогоріч їм присудили  премію Президента України для молодих учених.

Стрічка новин