19 людей за рік загинуло внаслідок пожеж в Полтаві та районі

З них троє – за останні декілька днів. На 8% збільшилась і кількість займань. Через це рятувальники разом з працівниками соцзахисту Шевченківського району провели рейд житловим сектором. Попереджали полтавців щодо можливого виникнення пожеж.

Раїса Овчаренко проживає одна. З пожежно-небезпечних предметів має праску та газову плиту. Фахівець Державної служби з надзвичайних ситуацій нагадує жінці про основні правила безпеки. 

- Є у Вас несправності з газовою плитою?

- Немає.

- Без нагляду не залишайте.

- Якщо відчули запах газу, негайно телефонуйте в Службу газу. Це номер 104.

Найчастіше Раїса Овчаренко користується газовою плитою, аби приготувати їсти. Всіх правил користування дотримується.  

Раїса Овчаренко, полтавка

- Я на ніч завжди вимикаю там зверху. І тут слідкую, щоб все було відключено. Я думаю, що користуюсь обережно. Адже 38 років служить мені ця плита.

Рятувальник віддає жінці пам’ятку із загальними правилами пожежної безпеки. Рейд проводиться через велику кількість пожеж в житловому секторі.

Олександр Шугалей, гол. інспектор Полтавського міськрайонного Управління ГУ НП ДСНС у Полтавській обл. 

- Цього року на території міста Полтави та Полтавського району значно збільшилась кількість пожеж. В порівнянні з минулим роком, за аналогічний період ріст збільшився на 8 %. Збільшилась і кількість загиблих на пожежах. Особливо за останній тиждень виявлено на пожежах 3-х загиблих.

В інших будинках теж проводять роз’яснювальну роботу з мешканцями. 

- Дотримуйтесь правил пожежної безпеки при індивідуальних систем опалення та систем пічного опалення в будинках.

Також рятувальники роздали інформаційні листівки на вулицях міста щодо дотримання правил безпеки в період Новорічних та Різдвяних свят.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію