У Полтавській виправній колонії установили систему "Золоті ворота"

У Полтавській виправній колонії установили систему "Золоті ворота"

28 грудня у державній установі "Полтавська виправна колонія (№ 64)" запустили в дію систему контролю доступу "Золоті ворота".

З метою обмеження та реєстрації входу-виходу персоналу до зони, що охороняється, на контрольно-пропускному пункті по пропуску людей встановили систему контролю доступу. Допуск до установи здійснюватимуть за допомогою програмованих індивідуальних ключів в автоматичному режимі.  Про це йдеться у повідомленні на сторінці Північно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань.

За допомогою такої системи чатовий КПП ідентифікує осіб, які перетинають контрольно-пропускний пункт. А це, в свою чергу, запобігає потраплянню сторонніх осіб на територію установи та унеможливлює втечу засуджених.

"Така система допоможе чатовому КПП у виконанні своїх функціональних обов’язків з пропуску персоналу та відвідувачів, які прибувають до установи та дозволить не допустити несанкціонованому проходу через доручений йому пост", - зазначив перший заступник начальника установи підполковник внутрішньої служби Дмитро Мальований.

Стрічка новин