На Полтавщині судитимуть засновника банди, яка знущалася над пенсіонерами

На Полтавщині судитимуть засновника банди, яка знущалася над пенсіонерами

Злочинна група здійснила п'ять розбійних нападів, спричинивши потерпілим збитків на суму понад 100 000 гривень.

За сприяння прокуратури Полтавщини, засновника банди, який вчиняв розбійні напади на помешкання пенсіонерів, жорстоко знущаючись над ними. Унаслідок чого двоє потерпілих померло, засуджено до 14 років позбавлення волі з конфіскацією майна. Про це повідомили у прес-службі прокуратури Полтавської області.

Слідство встановило, що 22-річний юнак створив банду, до складу якої увійшли його знайомі та неповнолітній хлопець. Зловмисники здійснювали розбійні напади на помешкання літніх людей влітку 2016 року.

Проникаючи до будинків, вони били літніх людей та вимагали в них гроші. Від жорстоких тортур нападників двоє потерпілих померло. Загалом, банда здійснила п'ять розбійних нападів, спричинивши потерпілим збитків на суму понад 100 000 гривень.

Враховуючи, що організатор злочинної групи переховувався від правоохоронних органів його оголосили в міждержавний розшук.

Суд задовольнив клопотання прокуратури щодо здійснення спеціального судового провадження стосовно вказаного засновника організованої злочинної групи.

За підтримання державного обвинувачення прокуратурою Полтавської області, зловмисника визнали винним у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених п. 6 ч. 2 ст. 115 (умисне вбивство з корисливих мотивів), ч. 2 ст. 121 (умисне тяжке тілесне ушкодження, що спричинило смерть потерпілого), ч. 4 ст. 187 (розбій) КК України та засуджено до 14 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Стрічка новин