Загроза з даху

У Полтаві з будинків звисають величезні крижані бурульки. Внаслідок температурних перепадів їх утворюється все більше. Іноді вони несуть смертельну небезпеку для пішоходів. Особливо у тих кварталах, де тротуари – біля будинків. Чи прибирають бурульки, дізнавалась Юлія Хаврель.

Це будинок по вулиці Івана Мазепи. Бурульки та сніг з даху тут не прибирали. Іноді вони досягають метрової довжини. Поруч – тротуар та центральні входи магазинів. 

Тетяна Гобчан, полтавка 

- Видно чекають, поки кому-небудь на голову впаде, я так думаю. Може тоді вже візьмуться. Он подруга моя, з того боку йшла, то чоловік кричить: куди ви пішли? Там таке висить, взагалі страшно. Так, а що, вона бачить. Каже: прикрилася, тут у мене фанерка над головою. Начебто фанерка врятує вас. Ну, а що поробиш, таке життя.

А це будинок біля площі Зигіна. Тут працюють рятувальники. Іноді працювати надзвичайникам заважають самі полтавці. 

- Перекрили дорогу. Комунальники забороняють йти. Полтавці все одно йдуть. 

За словами рятувальника Олега Логвіна, їх служба співпрацює с балансоутримувачами: ОСББ, ЖЕО тощо. Вони передають списки аварійних адрес в управління ДСНС. За ними рятувальники і працюють. 

Олег Логвін, начальник аварійно-рятувального відділення ГУ ДСНС у Полтавській обл. 

- Багато вже де прибрали?

- Це вже четвертий будинок. Окрім нас, ще один підрозділ десь у місті працює. Або на 23, або по другим адресам.

У районі площі Зигіна тепер полтавці можуть пересуватись безпечно. А ось іншим кварталам міста треба дочекатись своєї черги.

Стрічка новин