Нові пенсії – з 1 січня

Зокрема, у колишніх військовослужбовців пенсія збільшиться в середньому на 750 гривень

Таке підвищення є виконанням постанови Кабміну №704. Документ передбачає поступове підвищення  пенсій представникам силових органів.

Сергій Марченко, начальник відділу ГУ Пенсійного фонду України в Полтавській обл. 

- З 1 січня 2019 року передбачено виплата цього підвищення на рівні 75 %. Планується, що ці підвищення будуть проводитись щомісячно. Проте, чи буде це одночасно з виплатою основного розміру пенсії, чи буде окремою виплатою. Поки що ми таку інформацію не маємо. 

Збільшаться пенсії й громадянам, які досягли 65-річного віку. Їхні нарахування напряму пов’язані з мінімальною зарплатою українців. У новому році мінімалка зросте на 450 гривень. Тому і пенсії в таких громадян стануть більшими. 

Володимир Носенко, перший заступник начальника ГУ Пенсійного фонду України в Полтавській обл.

- Відбувається зростання для 65 річних. В середньому на 152 гривні. Проте, у кожного конкретно пенсіонера підвищення буде різне. Воно залежить, яка пенсія основна від показників загального стажу і заробітку. І структури отримуваної пенсії. Багато пенсіонерів мають соціальний статус окремий - це і діти війни, і учасники війни. Це все буде враховано під час проведення перерахунку пенсій.

Стрічка новин