Полтавка Юлія Лавренко може представити область на конкурсі «Вчитель року-2019»

29 листопада завершився фінальний етап І міського туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2019». Вчителі розробляли та захищали проекти, планували дослідження та провели відкритий урок. У номінації «Вчитель інклюзивного класу» перемогу здобула Юлія Лавренко. Вона ж і пройшла на обласний етап. Навчає учнів початкових класів ЗОШ №19. У професії вже 15 років

Діти вчать звуки та букви. А ще згадують кольори веселки. 

Навчає малечу Юлія Лавренко. У професії вже 15 років. У виборі професії не сумнівалася, адже з дитинства мріяла про це. А цьогоріч вирішила взяти участь в конкурсі «Вчитель року – 2019». Учасники виконували різні завдання. 

Юлія Лавренко, вчитель початкових класів КЗ Полтавська ЗОШ І-ІІІ ступенів №19

- Це було фахове випробовування з фахової майстерності – фахове тестування. Потім був методичний практикум та практикум-урок. І презентація проекту.

Проект був спеціалізований. Стосувався інклюзивної освіти. Саме такий напрям має і навчальний заклад, де працює Юлія. Проект і відображає всі ці аспекти. 

Юлія Лавренко, вчитель початкових класів КЗ Полтавська ЗОШ І-ІІІ ступенів №19

- Особливий тим, що говорили про толерантність дітей. Про їхнє ставлення один до одного. Про ставлення дітей до тих, які трішечки не такі та відрізняються один від одного. Говорили про терпимість. 

Цього року першокласники почали навчатися за програмою Нової української школи. Для Юлії це теж новий етап та досвід. Зміни в поведінці учнів відчуваються.

Юлія Лавренко, вчитель початкових класів КЗ Полтавська ЗОШ І-ІІІ ступенів №19

- Мені дуже цікаво з ними працювати. Я – щасливий вчитель. Мені досить сказати пів слова, і вони мене розуміють. І, починаючи з першого місяця навчання, вони знали, де їм треба взяти зошит, що їм треба відкрити.

Юлія Лавренко пройшла і на наступний етап конкурсу – обласний. В кінці січня журі обере тих, хто представить Полтавщину в останньому турі конкурсу. 

Юлія Лавренко, вчитель початкових класів КЗ Полтавська ЗОШ І-ІІІ ступенів №19

- Я буду прикладати усі зусилля для того, щоб не підвести своїх колег та свою школу. Усіх тих, хто покладає на мене надії. Я дуже вдячна своїм колегам, керівництву школи, а також завучу початкових класів Горяєвій Ніні Григорівні, яка допомагає та підтримує, а ще – скеровує на правильний шлях.

Стрічка новин