У Полтаві нагородили переможців конкурсу «Хай квітне наша Полтавщина»

Заснувала його 22 роки тому громадська організація «Фонд захисту і підтримки талановитої молоді» імені Анатолія Кукоби. Докладніше розкаже Лідія Ритченко

Світлана Мирко бере участь у конкурсі образотворчого мистецтва «Хай квітне наша Полтавщина» вперше. Дівчина стала лауреатом. Малює юна художниця з першого класу аквареллю, гуашшю, олійними фарбами.

Світлана Мирко, учасниця конкурсу «Хай квітне наша Полтавщина», смт. Опішне

- Я малювала полтавські пам’ятки. Це музеї і також це були пам’ятники. Робила графікою – аквареллю.

Конкурсні роботи представлені малюнками, що виконані різними техніками на патріотичну тематику.  Із чотирьохсот робіт відібрали 70 найкращих. Лауреатів та переможців нагородили грамотами та календарями, куди увійшли малюнки конкурсантів.

Віра Кальник, голова ГО «Фонд захисту і підтримки талановитої молоді» ім. А.Кукоби

- Уже більше восьми років як немає Анатолія Тихоновича. Але традицію цю ми підтримуємо. Стараємося кожен рік її проводити і кожен рік запрошувати діточок на це свято. Тематика – це храми наші, наші пам’ятки, наші вулиці і наші історичні місця.

Андрій Колісніченко малює з восьми років. Це вже не перша його нагорода. На конкурс подавав роботу, яку виконав у стилі графіки. 

Андрій Колісніченко, учасниця конкурсу «Хай квітне наша Полтавщина», м. Полтава

- Я думав, які самі відомі місця є в нашому місті. Ось я їх і зобразив на своїй роботі. Радість дуже сильна. Але у мене було Гран-прі тільки по іншому конкурсу, тепер ще і в цьому.

Крім нагород, Фонд організував для дітей святковий концерт. Для всіх присутніх виступили вихованці студії естрадного вокалу Геннадія Рагуліна.

Стрічка новин