Протягом ночі Полтаву прибиратимуть 58 одиниць спецтехніки

Протягом ночі Полтаву прибиратимуть 58 одиниць спецтехніки

У ніч з 27 на 28 грудня комунальні служби міста продовжать ліквідовувати наслідки негоди, що вирувала днями.

Так, на шляхи міста вийдуть 58 одиниць снігоочистної техніки. Від снігу звільнятимуть дороги, якими курсує громадський транспорт, під’їзди до лікувальних закладів. Окрім того, продовжать прибирати сніг у віддалених мікрорайонах Полтави.

Великі труднощі під час розчистки автодоріг створюють автівки, припарковані на узбіччі. Тому комунальні служби звертаються до водіїв автотранспортних засобів з проханням не припарковувати свої автомобілі уздовж доріг, аби спецтехніка мала можливість ефективніше здійснювати прибирання вулиць.

"Інспекція по контролю за благоустроєм, екологічним та санітарним станом міста нагадує до керівникам підприємств, установ, закладів торгівлі, громадського харчування, власникам і орендарям будинків, що вони повинні утримувати закріплені за ними території в належному стані", - йдеться у повідомленні на сайті Полтавської міської ради.

За прогнозами Полтавського обласного центру з гідрометеорології, у ніч з 27 на 28 грудня очікується температура повітря від 9 до 11 градусів нижче нуля, на дорогах ожеледиця.

Стрічка новин