Негода зачепила і котельні "Полтаватеплоенерго"

Негода зачепила і котельні "Полтаватеплоенерго"

25 грудня, внаслідок ускладнення погодних умов (пориви сильного вітру, хуртовини, налипання мокрого снігу), знеструмило 127 населених пунктів області. Не оминула негода і 26 котелень обласного комунального підприємства "Полтаватеплоенерго", розташованих у Полтаві, Машівці та Котельві.

Завдяки оперативним і злагодженим діям працівників підприємства, роботу 24 котелень вдалося відновити, у тому числі і за рахунок застосування аварійних пересувних генераторів. Аварійне забезпечення безперебійного постачання тепла відбувалося до повного відновлення електропостачання цих об’єктів теплового господарства.

Роботу ще однієї котельні, розташованої на вул. Патлаївській, 37-Т у місті Полтаві, вдалося відновити 26 грудня, близько 18:00. Зараз вона працює у штатному режимі електропостачання.

На сьогодні в аварійному режимі електропостачання працює одна котельня "Полтаватеплоенерго" - по вул. Покровській, 5-Д у Котельві. Наразі дата відновлення електропостачання цієї котельні підприємства залишається невизначеною. Однак наслідки природного катаклізму не позначилися на комфорті майже 350 мешканців селища завдяки якісній підготовці до опалювального сезону та злагодженим діям полтавських теплоенергетиків у критичній ситуації.

Стрічка новин