У Полтаві пацієнтів дитячої міської клінічної лікарні привітали з прийдешнім Новим роком

У Полтаві пацієнтів дитячої міської клінічної лікарні привітали з прийдешнім Новим роком

Ранком 27 грудня на дітей, які перебувають на лікуванні в дитячій міській клінічній лікарні, чекав приємний сюрприз. Привітати пацієнтів з прийдешніми Новорічними святами та побажати їм якнайшвидшого одужання, до них завітали Дід Мороз та Снігуронька.

Захід відбувся за сприяння управління у справах сім’ї, молоді та спорту Полтавського міськвиконкому спільно з волонтерами заногу "Єдність" Української медичної стоматологічної академії. Прийшли найулюбленіші зимові герої до дітей не з пустими руками. Усі маленькі пацієнти офтальмологічного відділення отримали солодкі подарунки.

Привітали Дід Мороз та Снігуронька й діток, які знаходяться на лікуванні у травматологічному відділені. Вони завітали в кожну палату з подарунками та найкращими побажаннями.

Привітання малечі, що знаходяться на лікуванні у дитячій міській клінічній лікарня є традиційними. Фахівці управління у справах сім’ї, молоді та спорту зазначають, такі заходи підіймають настрій дітям у передноворічний період. А це, в свою чергу, сприяє їхньому швидшому одужанню

Стрічка новин