Маленьких мовознавців та математиків міста нагородили

До актової зали тридцятої школи запросили 57 учнів молодших класів та їх вчителів. На сцені – казкові герої й виступи колективів. Так вітали переможців міських конкурсів «Юний ерудит» та конкурсу з української мови імені Петра Яцика. Для них – нагороди, грамоти та концертна програма «Чарівний зорепад». Як вітали розумників, бачила Марія Лісніченко.

Так з успіхом вітають переможців конкурсу «Юний ерудит» та конкурсу української мови імені Петра Яцика. Серед знавців математики – Владислав Бутко. Учень п'ятої школи має й інші захоплення, наприклад, бальні танці, але професію обиратиме, пов'язану з улюбленим шкільним предметом.

Владислав Бутко, переможець конкурсу «Юний ерудит»

- В мене дуже любить математику мій батько, і це передалося мені, напевно, по крові. Можливо, якась професія буде, що там потрібно буде щось рахувати, множити та ділити.

Поруч з Владиславом – його перша вчителька. Саме Лариса Сулима заохочує дітей до вивчення математики. 

Лариса Сулима, вчитель молодших класів ЗЗСО №5

- У нас з першого класу існує такий предмет, як логіка. Найчастіше діти люблять математику ще з першого класу, особливо, задачі з вищим навантаженням. З великим задоволенням їх вирішують і діти, батьки розв'язують ці задачі і допомагають. Тому діти ще з першого класу готуються до цього конкурсу.

З колегою погоджується і Алла Сорокіна, вчитель молодших класів дев'ятнадцятої школи. Її учениця сьогодні також – серед переможців конкурсів. Алла Сорокіна переконана, що лише виховання у школі мало, на успіхи дитини у навчанні та конкурсах впливає і родина.

Алла Сорокіна, вчитель молодших класів ЗЗСО №19

- Ви знаєте, я хочу сказати, що зацікавлювати дітей одному вчителю – це неправильно. Треба, щоб зацікавленість йшла і від вчителя, і від учня, і зацікавленість від сім'ї. Тобто, створюється таке середовище для дитини, і якщо дитина потрапляє у таке середовище, то це і є плекання таланту.

Олеся Мунілець – вже не вперше на конкурсі. Результат цього року – друге місце. Найцікавішим та водночас найвищим завданням школярка вважає написання твору.

Олеся Мунілець, учасниця Міжнародного конкурсу з української мови ім.Петра Яцика

- Звичайно, було таке хвилювання. Тому що я хоч і другий раз, але все-одно так хвилюєшся. Підготовка була, з вчителем займалася, вдома також читала книжки, які вона мені давала. Так що підготовка була.

Окрім святкової програми, всі переможці конкурсів отримали дипломи, грамоти та подарунки. Діти, які посіли перші місця, отримали й грошову винагороду.

Стрічка новин