У Художньому салоні полтавські художники відкрили традиційну виставку «Різдвяна казка»

Представили картини на зимову тематику. Серед них – міські та сільські пейзажі, ялинки, казкові герої та янголи

На експозиції – картини полтавських художників. Були такі, що привезли свої роботи в останній момент. Втім, більшість картин митці готували заздалегідь. Серед них – полотна Ганни Величко. Художниця говорить: участь бере щороку. Ця виставка їй подобається найбільше. 

- Оце є одна з моїх робіт, але вона була написана не в цьому році. І вона називається «Зимова казка». Що можна сказати, що вона якась казкова?! Що це якесь диво? Якась таємниця? Якась загадка? Це – зимовий казковий ліс.

Ганна Величко, художниця

- Зараз я представила 3 роботи. Усі вони на тему зими, зимова казка, ялинки-лісові красуні... Тема, яка зараз дуже актуальна.

На картинах – діти на санчатах, замерзла річка, церкви та колядники. Представлені роботи у різних техніках: гобелен, батік, акварель. Одна з них – живописна. Це картина Марини Рожнятовської. Вона говорить: намалювала її в цьому місяці під час проведення майстер-класу. Ділиться, що зобразила на ній.  

Марина Рожнятовська, художниця

- А це – наша Полтава, це наша ось вулиця центральна, вулиця Соборності. Усі можуть помітити, впізнати наше місто, тому хотілося показати знову, яка красуня наша Полтава.

За словами організаторки Людмили Солодкової, вони до останнього не знали, скільки художників візьмуть участь у виставці. Більшість з них – це члени НСХУ. Але є і роботи митців-початківців.

Людмила Солодкова, директор Художнього салону

- Ми дуже любимо цю виставку, тому що вона найромантичніша, найчарівніша. І ми завжди її очікуємо. Різдво Христове і Новий Рік – це дуже такі світлі, прекрасні свята. І виставка наша присвячена Різдву.

Картин на виставці – 70. Діятиме вона до 24 січня 2019 року.

Стрічка новин