Напередодні новорічних свят на Полтавщині виплатили пенсії достроково

Напередодні новорічних свят на Полтавщині виплатили пенсії достроково

Фінансування виплати пенсій в області протягом грудня здійснювали за графіком. І завершили раніше визначеного законодавством терміну у зв’язку зі святковими та вихідними днями.

Ввечері 22 грудня органи Пенсійного фонду області направили останні кошти до банківських установ, а доставка пенсій поштовими відділеннями тривала протягом декількох наступних днів. 

"Так, незважаючи на складні погодні умови на Полтавщині, майже 435 тис. літніх людей перед новорічними святами одержали свої соціальні гарантії. У цілому, протягом місяця Фондом виплачено 1 млрд. 123,1 млн. грн. Фінансування пенсій першого місяця 2019 року розпочнеться 3 січня. Виплату за січень проводитимуть у період з 4 по 25 число відповідно до встановлених дат виплат", - йдеться у повідомленні ГУ ПФ України в Полтавській області.

Керівництво пенсійної галузі області та Полтавської дирекції ПАТ "Укрпошта" днями уклали Угоду про надання поштових послуг у районах і містах Полтавщини. Тож у 2019 році понад 167 тисяч підопічних Фонду, які одночасно є клієнтами поштових відділень, зможуть і надалі вчасно одержувати пенсійні виплати, які їм приноситимуть листоноші.

Сума, яку необхідно виділити з пенсійного бюджету для доставки коштів у наступному році, складатиме більше 71 млн.грн. 

Стрічка новин