На дорогах Полтавщини рух транспорту залишається ускладненим

На дорогах Полтавщини рух транспорту залишається ускладненим

Оперативну інформацію щодо руху автотранспорту на автомобільних дорогах країни повідомили в прес-службі ДСНС України в Полтавській області.

Станом на 14 год 26 грудня, ускладнено рух у Полтавській області:

  •  На автошляху М-03, між с. Красногорівка Великобагачанського р-ну та с. Бригадирівка Хорольського р-ну (затор близько 22 км). Поліцією перекрито рух для роботи техніки автодору. Рух періодично поновлюється. Всього залучено 24 од. техніки та 44 чол., в тому числі від ДСНС 11 од. тех. та 30 чол. о/с, з них 3 пересувні пункти обігріву.
  •  Ускладнено рух на автошляху Золотоноша – Кременчук (траса Н-08) поблизу с. Липове протяжністю близько 15 км. Організовано пункт обігріву в приміщенні школи с. Святилівка (залишається 25 чол.). Всього залучено 9 од. тех. та 21 чол., в тому числі від ДСНС 4 од. техніки та 14 чол., з них 2 пересувних пункти обігріву.

Координацію робіт здійснює штаб Укравтодору з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій на автомобільних дорогах загального користування.

На інших автомобільних дорогах державного та місцевого значення рух транспорту забезпечено. На дорогах місцями ожеледиця.

Розпорядженням штабу Укравтодору обмежено рух великовагового та громадського транспорту у Кіровоградській, Полтавській та Черкаській областях. У Дніпропетровській області знято обмеження руху.

Всього надано допомогу у буксируванні понад 786 транспортних засобів, у яких перебувало близько 1 тис. 700 осіб. Для надання допомоги у буксируванні транспортних засобів від ДСНС залучалось понад 900 осіб та 250 од. техніки.

Стрічка новин