У Миргороді тривають снігоочисні роботи

Другу добу комунальні служби Миргорода продовжують ліквідовувати снігові замети.

Миргород оговтується після впливу потужного циклону, внаслідок якого за одну добу випала місячна норма опадів. Сильний снігопад засипав дороги, а хуртовини спричиняли перемети на прочищених дорогах та тротуарах. Другу добу комунальні служби Миргорода продовжують ліквідовувати снігові замети.

Станом на ранок 26 грудня, основні проїзні шляхи міста були розчищені. У боротьбі з негодою задіяли всю комунальну техніку, людський ресурс, а також техніку приватних підприємств на договірних умовах. Але таких було небагато. Тому у виконавчому комітеті Миргородської міської ради звертаються до керівників установ міста по можливості надати техніку на договірних умовах для забезпечення належного проїзду на території Миргорода.

"Шановні миргородці! Просимо з розумінням поставитися до тимчасових незручностей, викликаних надмірними сніговими опадами. Вся наявна комунальна спецтехніка направлена на розчистку доріг. На прибирання снігу з тротуарів не вистачає ресурсів. Тому велике прохання до  жителів міста, приватних підприємців, керівників підприємств, установ та організацій, власників домоволодінь, долучитись до  розчистки тротуарів, прибудинкових та закріплених територій. Також звертаємося до  водіїв з проханням не перешкоджати роботі снігоприбиральної техніки - не залишати авто на узбіччях доріг", - йдеться у повідомленні прес-служби Миргородської міської ради.

Заходи щодо прибирання снігу організовує та координує відділ житлово-комунального господарства. Номери телефонів, за якими можна звернутися з питань розчистки снігу: 5-29-66,5-29-77.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію