Артем Вітко: "Хтось просто переадресовує звернення, а ми одразу стаємо на захист людей"

Артем Вітко: "Хтось просто переадресовує звернення, а ми одразу стаємо на захист людей"

У Карлівці відкрили правову приймальню народного депутата України, екс-комбата добровольчого батальйону.

Місток між народним обранцем і карлівчанами

Уже в перший день відкриття нового офісу сюди завітало кілька десятків місцевих мешканців. Переважно для того, щоб познайомитися із нардепом-захисником Артемом Вітком.

- Ми – місток між народним обранцем і карлівчанами, – говорить керівник правової приймальні Марина Іванова. – Адже нагальних проблем нині чимало – це земельні питання, тарифи на енергоносії, пільги і пенсії, оформлення субсидій і багато-багато інших.

Одним із перших своє звернення до нардепа Артема Вітка оформив голова Карлівської районної організації товариства "Союз Чорнобиль" Віктор Ляскало.

– Звертався до мера, бо більше половини чорнобильців живуть у Карлівці, – каже він. – Переадресовують до районної влади. Мовляв, то її компетенція. Прийшов на відкриття приймальні, бо сподіваюся на допомогу Артема Вітка. Передусім хотілося б реконструювати пам’ятник чорнобильцям. 98 із них уже відійшли у вічність. Треба, щоб прийдешні покоління не забували їхній подвиг.

У правовій приймальні звернення від земляків прийматиме секретар Ірина Незнаєнко.

– Багато питань вирішуватимемо безпосередньо на місці, адже у нас працюватиме і юрист, – наголошує вона. – А найбільш складні – переадресовуватимемо безпосередньо народному депутату та його помічникам.

– Дуже скоро подібні приймальні також запрацюють у Кобеляках, Нових Санжарах, Машівці, Чутовому і Козельщині, – запевнив Артем Вітко. – Депутат будь-кого рівня працює для народу. І в кожного з них мають бути подібні офіси. Адже дуже важливо, щоб людям вчасно надавали допомогу. Хтось просто переадресовує звернення, а ми одразу стаємо на захист людей.

Діти – воїнам: "Ми вас любимо, повертайтеся живими!"

Цього дня відвідувачі приймальні стали свідком ще двох приємних подій. Мамі учасника АТО – Ларисі Козачинській, народний обранець вручив почесну відзнаку громадської організації "Народний захисник", адресовану її синові Ярославу, який воював під Авдієвкою та Зайцевим і нині продовжує службу на Донбасі. А першокласники школи-гімназії № 5 м. Карлівка передали екс-комбату добровольчого батальйону старанно зібрану допомогу на передову для воїнів ООС: продукти, побутові речі та власні малюнки, зняли відео-привітання зі словами підтримки і вдячності нашим захисникам.

До речі, шестирічні Матвій, Даринка та Левко зустріли народного депутата короваєм. А той їм, у свою чергу, подарував солодощі.

– Увесь клас збирав великі коробки, – лепече малий Левко. – А ще ми виготовляли паперових янгелочків і лелек. Писали солдатам: "Ми вас любимо!", "Повертайтеся живими!".

Мама одного із школярів першого класу – Світлана Кравцова, розповіла, що батьки із задоволенням підтримали цю благодійну ініціативу.

– Вкладали, дійсно, своє серце, – ділиться вона. – Робили із надією, що наше життя зміниться на краще, і війна таки закінчиться.

– У мене три сина, – приєднується до розмови ветеран АТО, медик Юрій Зайцев. – Старшому – двадцять років. Найменший школярик – учень цього ж першого класу. Для тих хлопців, хто на передньому краї – це дуже суттєва підтримка. Сам там був. Тож знаю, як на душі приємно, коли на фронт приходять малюнки. І зараз вдома у мене висить намальований дитячий танчик, привезений із АТО. Війна є війна. Але завжди хочеться додому – до дітей.

Речі, зібрані малюками та відео-вітання Артем Вітко пообіцяв найближчим часом через громадську організацію "Народний захисник", яку він очолює, передати українським бійцям на Донбас.

Правова приймальня народного депутата України Артема Вітка працюватиме з 9 до 17 години за адресою: м. Карлівка, вул. Полтавський шлях, 70/2.

Стрічка новин