У Полтаві протягом ночі працювала снігоприбиральна техніка

У Полтаві протягом ночі працювала снігоприбиральна техніка

Протягом ночі з 25 на 26 грудня комунальні служби міста продовжували ліквідовувати наслідки снігопаду, що продовжувався протягом доби 25 грудня.

Так, у посиленому режимі уночі працювало 58 одиниць спецтехніки. Перш за все, розчищували маршрути, за якими курсує громадський транспорт. Окрім того, районні у місті Полтаві ради координували роботу у віддалених мікрорайонах міста таких як Рибці, Івонченці, Яр, Шилівка, Лісок, Вакуленці, Новобудова, Червоний Шлях, Яківці.

Прочищали також під’їзди до загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладів, повідомили у прес-службі Полтавської міської ради.

Нині роботи по ліквідації наслідків снігопаду продовжують. Удень на шляхи міста запланований вихід 28 одиниць техніки. 310 двірників "ЖЕО № 2", 60 двірників КП "Декоративні культури" та 50 двірників "Будгарант-7" удень продовжують розчищувати тротуари та зупинки громадського транспорту.

Комунальні служби звертаються до водіїв автотранспортних засобів з проханням не припарковувати свої автомобілі уздовж доріг, аби спецтехніка мала можливість більш ефективно здійснювати прибирання вулиць.

Інспекція по контролю за благоустроєм, екологічним та санітарним станом міста нагадує до керівникам підприємств, установ, закладів торгівлі, громадського харчування, власникам і орендарям будинків, що вони повинні утримувати закріплені за ними території в належному стані.

Стрічка новин