Снігові замети та хуртовини

Це змусило працювати полтавських комунальників з ночі 24 грудня

У першу чергу від снігу звільняли маршрути, якими курсує громадський транспорт, під'їзди до лікарень. Тричі розчистили основний маршрут – «кільце». Рух громадського транспорту не був заблокований. Вдень працювала 41 одиниця техніки. Понад 250 двірників КП «ЖЕО №2» чистили тротуари та доріжки. В обід почали розчистку вуличок та околиць міста. В області ситуація виявилася складнішою. Автівки не могли проїхати і застрягали. Тому потребували допомоги рятувальників. Боролася із снігом там Служба автомобільних доріг. Наразі проїзд дорогами загального користування державного значення ускладнений. Сніг не припиняється, але роботи з розчищення та посипки тривають.

Віталій Шкаревський, начальник відділу інформації та комунікації з громадськістю ГУ ДСНС у Полт.обл. 

- Це і водії, і в нас надавалась допомога в Гадяцькому районі. Там 15 чоловік перебувало в 2 мікроавтобусах, які застрягли. Їм теж надавали допомогу. У Полтаві та Кременчуці допомагали автомобілям швидкої медичної допомоги. Був випадок у Полтаві, коли швидка їхала з пацієнтом, і не могла виїхати. Тому інша швидка під'їхала та забрала пацієнта. А вже рятувальники надавали допомогу по буксируванню.

Юлія Іващенко, прес-секретар Служби автомобільних доріг у Полтавській області

- Починаючи з 20 години 24 грудня розпочався сніг, який не припиняється і досі. На замовлення Служби автодоріг для оперативного подолання наслідків снігопаду задіяно техніку підрядних організацій. Працює як техніка дочірнього підприємства «Полтавський облавтодор», так і 4-х приватних компаній. З ночі на дорогах працює 101 одиниця техніки - піскорозкидачі, солетруси, навантажувачі, автогрейдери, трактори з відвалами.

Стрічка новин