Маленькому хорольцю терміново потрібна допомога

На лікування та операцію Артему Махну необхідно зібрати 211 тисяч євро. Дитина вже пройшла десятки хімій та 40 наркозів. Але це результату не дало. Батьки дитини благають про допомогу

Однорічному Артему Махну 9 місяців тому поставили діагноз. Це – гострий лімфобластний лейкоз. Недуг вроджений, тому, за словами лікарів, важко піддається лікуванню. Протягом усього часу хлопчик знаходився у лікарнях Полтави та Києва. Але за цей час ввійти в ремісію так і не вдалося. 

Сергій Махно, тато хворого хлопчика

- Ми були в Києві на високодозній хімії. Нам Київ обіцяв, зав. відділення, що ми підберемо для нього терапію, але вона своїх слів не дотрималася. І ось у мене є документи – виписка «Охматдиту», направили нас сюди. Зараз Артем приймає «суху хімію».

Паліативна терапія, або «суха хімія» – це лише підтримка організму, а не лікування хвороби.

Спеціалісти з Білорусі, Китаю, Іспанії та інших країн готові взятися за лікування дитини. Говорять: часу втрачено багато. Але шанс все ж є. 

Сергій Махно, тато хворого хлопчика

- В Україні шансів на одужання в нас немає. Так як це уроджений лейкоз, і він лікується дуже важко. На сьогоднішній день ми отримали відповідь з Пекіну з клініки, де там дивився професор, і він говорить, що ми можемо вам допомогти.

Після входження у ремісію необхідна трансплантація кісткового мозку. Кров батька Артема частково підходить для донорства. Це означає, що на сьогодні єдина проблема, яка не дозволяє родині летіти в лікарню за кордон, – відсутність коштів. Сума, виставлена клінікою у Пекині, – 211 000 євро.

Сергій Махно, тато хворого хлопчика

- Я прошу всіх небайдужих людей, хто чим може, якнайшвидше допоможіть нам зібрати суму, щоб нам виїхати за кордон, щоб лікарі врятували нашого Артема.

Зараз ви бачите на екрані реквізити для допомоги. Карта ПриватБанку на ім'я мами Марини Махно 5168 7573 1265 6988.

Стрічка новин