Сучасне обладнання – для Лохвицької центральної районної лікарні

Нове оснащення отримали гінекологічне та хірургічне відділення. Його вартість – близько одного мільйона 300 тисяч гривень

На цьому сучасному обладнанні у гінекологічному відділенні Лохвицької центральної районній лікарні пройшли обстеження десять жінок. Його придбали нещодавно та передали у відділення. Кошти виділили з  державного фонду регіонального розвитку.

Віктор Бурлей, головний лікар Лохвицької ЦРЛ

- Це гістерорецектоскоп, цистоскоп, іригаційна помпа – гістеропомпа, вакуумний респіратор і кисневий концентратор. Це все обладнання дасть змогу на сучасному рівні проводити оперативні втручання, на сьогодні – це в гінекології. В подальшому це й же комплекс ми плануємо доукомплектувати. Відеообладнанням для хірургії та гінекології і будемо розвивати ендоскопічну хірургію в Лохвицькій ЦРЛ.

Відтепер жінкам Лохвицького району не потрібно їхати до Полтави чи Кременчука, щоб обстежитися. Це вони можуть зробити у районній лікарні. Вже другий рік поспіль депутати від Лохвицького територіального округу спрямовують кошти на підтримку лікарні. Кожному з них  виділяють із фонду регіонального розвитку по одному мільйону гривень.

Олександр Біленький, голова Полтавської обласної ради

- Щоб можна було їх використовувати в інфраструктурних, медичних чи інших освітянських цілях. І депутати від Лохвицького району склали свої кошти докупи і придбали це обладнання.

Роман Товстий, депутат обласної ради від Лохвиччини

- Ми поспілкувалися з Віктором Васильовичем, з керівником районної лікарні і було визначено, що найболючіша, найгостріша проблема на даний момент є якраз пов’язана з придбанням цього обладнання. І, можливо, роботи втручання оперативні, хірургічні.

У рамках робочої поїздки Олександр Біленький передав близько сорока книг до Токарівської сільської бібліотеки Лохвицького району.

Любов Краснолуцька, завідувачка Токарівською сільською бібліотекою, Лохвицький район

- Займуть важливе місце у нашому бібліотечному фонді. І допоможуть і в навчально-виховному процесі, і знайдуть свого користувача. Дякую вам!

Бібліотека Токарівської сільської ради поповнилася дитячими книгами та історичною літературою. Постійними читачами цієї бібліотеки є близько тисячі людей.

Стрічка новин