На Полтавщині до новорічних свят провели марафон добра

Допомогу намагалися надати адресну та цільову.

Під гаслом "Добро тобі ще не раз повернеться!" відбувся марафон добра. Його провела ГО "Твій Світ". У рамках "марафону доброти" волонтери дарували яскраві емоції як дітям, так і людям похилого віку. Розпочався марафон заходом "Казка для дорослих", що приурочили Дню святого Миколая. Цього дня у Лубнах волонтери у співпраці з радою ветеранів мікрорайону привітали літніх людей та вручили подарунки до свята, повідомляє grebenka.com.

"Часто у святковій метушні ми згадуємо про рідних, друзів, дорогих нам людей. А про літніх покинутих людей зазвичай не згадує ніхто. Тому перед святами ми вирішили відвідати ветеранів, подарувати їм не лише подарунка, а й спілкування та любов", – прокоментував голова ради ветеранів одного з мікрорайонів міста Олександр Глашкін.

Допомогу намагалися надати адресну та цільову після того, як вивчили потреби: кому санітарно – гігієнічні засоби, кому нитки для рукоділля, кому Т2 – тюнери.

Напередодні новорічних свят не оминули увагою осіб, які мешкають зараз у віддалених селах Лубенського та Гребінківського районів. Мультидисциплінарні команди у складі волонтерів проекту та працівників територіальних центрів соціального обслуговування привітали та надали допомогу у придбанні санітарно – гігієнічних засобів, засобів для роботи в домашніх умовах (лопати, відра – туалети тощо) підопічним Лубенського району.

Також, низку добрих справ продовжили в Гребінці. Там відбулися соціальні візити, під час яких особи похилого віку, які не можуть обслуговувати себе самостійно, отримали посильну допомогу вдома. А в подарунок до чаювання - солодощі та фрукти.  

Традиційні візити  стали ще одним етапом реалізації проекту "Посилення всебічної підтримки жертв націонал-соціалізму, що мешкають у віддалених селах Лубенського та Гребінківського районів Полтавської області". Цей проект стартував у листопаді цього року.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію