На Полтавщині до новорічних свят провели марафон добра

На Полтавщині до новорічних свят провели марафон добра

Допомогу намагалися надати адресну та цільову.

Під гаслом "Добро тобі ще не раз повернеться!" відбувся марафон добра. Його провела ГО "Твій Світ". У рамках "марафону доброти" волонтери дарували яскраві емоції як дітям, так і людям похилого віку. Розпочався марафон заходом "Казка для дорослих", що приурочили Дню святого Миколая. Цього дня у Лубнах волонтери у співпраці з радою ветеранів мікрорайону привітали літніх людей та вручили подарунки до свята, повідомляє grebenka.com.

"Часто у святковій метушні ми згадуємо про рідних, друзів, дорогих нам людей. А про літніх покинутих людей зазвичай не згадує ніхто. Тому перед святами ми вирішили відвідати ветеранів, подарувати їм не лише подарунка, а й спілкування та любов", – прокоментував голова ради ветеранів одного з мікрорайонів міста Олександр Глашкін.

Допомогу намагалися надати адресну та цільову після того, як вивчили потреби: кому санітарно – гігієнічні засоби, кому нитки для рукоділля, кому Т2 – тюнери.

Напередодні новорічних свят не оминули увагою осіб, які мешкають зараз у віддалених селах Лубенського та Гребінківського районів. Мультидисциплінарні команди у складі волонтерів проекту та працівників територіальних центрів соціального обслуговування привітали та надали допомогу у придбанні санітарно – гігієнічних засобів, засобів для роботи в домашніх умовах (лопати, відра – туалети тощо) підопічним Лубенського району.

Також, низку добрих справ продовжили в Гребінці. Там відбулися соціальні візити, під час яких особи похилого віку, які не можуть обслуговувати себе самостійно, отримали посильну допомогу вдома. А в подарунок до чаювання - солодощі та фрукти.  

Традиційні візити  стали ще одним етапом реалізації проекту "Посилення всебічної підтримки жертв націонал-соціалізму, що мешкають у віддалених селах Лубенського та Гребінківського районів Полтавської області". Цей проект стартував у листопаді цього року.

Стрічка новин