В Україні розпочали виробництво фільму-казки "Джура-королевич"

В Україні розпочали виробництво фільму-казки "Джура-королевич"

Державне агентство України з питань кіно уклало з компанією "Євромедіа Фільм 2" контракт про надання кінопроекту "Джура-Королевич" державної фінансової підтримки розміром 28 млн 399 тис. 473 грн, що і становить загальну вартість виробництва фільму.

Кінопроект фільму "Джура-Королевич" став одним із переможців Восьмого конкурсного відбору Держкіно. Режисером картини є Антон Гойда, автором ідеї – Сергій Гаврилюк, автором сценарію – Сергій Ухачевський. Продюсери фільму – Олег Щербина, Юлія Чернявська, повідомляє Держкіно.

Біля стін стародавньої фортеці розташувався табір лицарів з усієї Європи аби повечеряти.  Вони розмовляють на різних мовах, але розуміють один одного. І тут із темряви виходить Лірник з хлопчиком поводирем. Лицарі запрошують їх до свого коша. Вдячний Лірник розповідає лицарям дивну казку-історію про королівство русинів і про їхнього короля Юрія Хороброго.

Зйомки планують проводити у Києві та Тернопільській області. 

"Нині у нас є велика потреба у своїй аутентичній казці, знятій в Україні, з українськими акторами, з нашим безмежним культурним пластом. Маючи таку кількість замків, прекрасну натуру, величезний акторський потенціал, можна розраховувати на повернення жанру казки на екрани України", – зазначив продюсер фільму Олег Щербина.

Реліз фільму в Україні запланований на осінь 2020 року.

Стрічка новин