У центрі Карлівки відкрито правову приймальню народного депутата Артема Вітка

Відтепер кожний мешканець міста та району може звернутись за захистом, правовою допомогою, порадою або ж пропозицією до народного обранця. Серед перших відвідувачів - і наша знімальна група. 

Віктор Ляскало – голова Карлівської районної громадської організації «Товариство «Союз Чорнобиль». Чоловік розповідає: в кожній сільській раді Карлівського району по сім-вісім чоловік чорнобильців. Більшість з них потребує лікування. Громадська організація кошти виділяє. Проте, їх недостатньо. Міська ж влада назустріч «Союзу Чорнобиль» не йде.  

Віктор Ляскало, голова Карлівської районної ГО «Товариство «Союз Чорнобиль»

- В мене зараз натягнуті стосунки з мером. Ми до нього звертаємось з проханням про допомогу чорнобильцям, більшість з яких проживає у місті Карлівка. А він відповідає: «Ви - районна організація, аби були міські, я б вам допомагав». Це питання, по якому ми не можемо з ним пов’язатися.

Дізнавшись про відкриття громадської приймальні, Віктор Ляскало у перший же день її роботи звернувся до народного депутата-захисника Артема Вітка. 

Віктор Ляскало, голова Карлівської районної ГО «Товариство «Союз Чорнобиль»

- Ну, думаю звернуся до депутата нашого Вітка. Він допоможе нам, я думаю, це 100 відсотків.

Громадська приймальня народного депутата Артема Вітка працюватиме 5 днів на тиждень, з 9 ранку до 17 години вечора. Наразі тут - два фахівця. Саме вони приймають всі звернення громадян. Свої послуги надаватиме і кваліфікований юрист.  

Марина Іванова, керівник правової приймальні А.Вітка

- Ми відкриваємо тут нашу правову приймальню з метою зближення громадян до нашого народного депутата Артема Леонідовича Вітка. Щоб вони могли звертатися через нашу приймальню, вирішувати якісь свої особисті питання. Це можуть бути земельні, чорнобильців. Велику увагу приділяємо АТОшникам. А також ми працюємо з селами. Там глобальна проблема - закриття поштових відділень. І навіть коли ще приймальня не працювала, ми вже працювали з людьми, приймали їх звернення і передавали їх на Київ.

В день відкриття правової приймальні Артем Вітко вручив відзнаку громадської організації «Народний захисник» Ларисі Козачинській. Її син Ярослав воював під Авдієвкою та Зайцевим. І зараз служить на Донбасі.

А першокласники школи-гімназії №5 м.Карлівки передали екс-комбату добровольчого батальйону допомогу на передову для воїнів ООС: продукти, речі та власні малюнки. А ще вони записали відео-привітання зі словами підтримки і вдячності нашим захисникам.

Все зібране Артем Вітко передасть бійцям на передову через громадську організацію «Народний захисник», яку він очолює. 

Артем Вітко, народний депутат України  

- Особисто я вважаю, що коли людина обрана, байдуже куди, будь-то Верховна рада, обласна рада, районна, місцева, ОТГ, обов’язково це представники, слуги народу. Вони мають служити тим людям, які на них розраховують. Тому обов’язково мають бути такі приймальні у депутатів всих цих рівні, яких я попередньо назвав.

Артем Вітко також додав: це перша його приймальня. Наступні він відкриє у Кобеляках, Нових Санжарах, Машівці, Чутовому та Козельщині. 

Стрічка новин