Подарунки замість вхідних квитків

Така особливість благодійної акції «Подаруй дитині свято» цього року. Захід проходиться щорічно з 2006 року. Цього разу вперше зібрав благодійників у міській раді. До участі запросили всіх охочих. Марія Лісніченко – далі.

О 18-й годині у холі Полтавської міської ради жінки – у вишуканих сукнях, чоловіки –в елегантних костюмах, дозволяються й казкові образи. Такий дрес-код для гостей оголосили організатори благодійної акції «Подаруй дитині казку». Особливі цього разу і квитки.

Наталія Удовіченко, заступник голови ГО «Наш шлях»

- Ми попросили гостей приносити подарунки, адже приносячи, обираючи та купуючи подарунки, людина вкладає своє серце. Ми хочемо, щоб частинка серця цього передалася діткам, які цього потребують. Тому сьогодні у якості вхідного квитка у нас – подарунок.

Гості приносять з собою дитячий одяг, солодощі, іграшки, канцелярські товари та інше. Так, за словами організаторів, в охочих допомогти буде можливість, самим обрати найпотрібніший, на їх погляд, подарунок. Один з таких доброчинників – Артем Павлов.

Артем Павлов, учасник акції «Подаруй дитині казку»

- У подарунок я придбав ось такі набори цукерок – дві штучки. І ось такі набори для творчості. Такі маркерні дошки, на них можна малювати і витирати власне маркер. Я знаю, що вони підуть до дітей, а я знаю, що діти дуже люблять творити, дуже люблять малювати, тому я і обрав такі подарунки.

Подарувати дитині казку організатори пропонують, не лише придбавши солодощі чи іграшки. Віктор Трофименко – активний учасник акції «Подаруй дитині казку» з моменту її заснування, з 2006 року. Окрім подарунків, він приносить дітям і новорічний настрій, одягнувшись у костюм Дідуся Мороза. 

Віктор Трофименко, учасник акції «Подаруй дитині казку»

- Враховуючи те, що я вже зараз буду відшкодовувати свою провину, уже 25-26 числа будемо вітати, то вітатиму з подвійною енергією, і ще якійсь подаруночок обов'язково візьму. Думаю, це буде 3-4 м'які іграшки. Типу тигриків-ведмедиків для маленьких діток.

Чекало свято і на благодійників. У святковому концерті участь беруть музичні та хореографічні колективи міста. 

Іван Чабан, голова ГО «Наш шлях»

- Нам вдалося за участі наших колег-волонтерів домовитися про приміщення міської ради і зробити таку масову вечірку. Новорічна вечірка, я сподіваюся, буде цікава, буде весело. Це виступи дитячих колективів, вокалісти, солісти, танцювальні гуртки, і все це знову ж таки – з однією метою – збір подарунків. Ми скрізь оголосили, щоб приходили. Ми запрошуємо кожного.

З 26 грудня до 18 січня 2019 року всі ці подарунки будуть вручені малозабезпеченим родинам, які мають дітлахів до 8 років. З новорічними святами їх вітатимуть благодійники у костюмах Дідуся Мороза, Снігуроньки та інших казкових героїв. 

Стрічка новин