«Насправді Дід Мороз існує»

Таку назву отримала нова лялькова вистава для дітей. На вихідних її презентували юним полтавцям в обласному театрі ляльок. Це пригодницька історія про тигра з Африки, який шукав Діда Мороза. Нову виставу преглянула й Ірина Щербак.

 - А ти віриш в Діда Мороза?

- Так.

- А хто такий Дід Мороз?

- Це такий дідусь, який приносить всім подарунки. 

Таїсія Раковська разом з двома синами Іваном та Михайлом прийшли на виставу «Насправді Дід Мороз існує». Сім’я часто відвідує театр. Особливо – перед новорічними святами. 

Таїсія Раковська з синами Іваном та Михайлом

- Прийшли на новорічну казку. Кожна дитина мріє про казку. І навіть дорослі, вони також мріють про казку. Тому ми прийшли сім’єю на казку. Новорічні вистави, майже всі, які відбуваються в Ляльковому театрі, ми їх відвідуємо.

Діти заходять до зали. Куліси відчиняються, а на сцені з’являються казкові герої. Вистава «Насправді Дід Мороз існує» розрахована на діток від двох років. Це пригоди тигра з Африки, який приїхав до бабусі на північ. Він ніколи не бачив снігу, ялинки та не знає, хто такий Дід Мороз. 

Через хитру ялинку Дід Мороз не приходить до тигра. І він вирушає на його пошуки. Режисер вистави Владислав Магелат переконаний: дійство буде цікавим як дорослим, так і дітям. В її основу закладені родинні цінності.

Владислав Могилат, режисер 

- Вистава буде зрозуміла всім. Тому навіть дорослим можна приходити. Вона досить потішна, цікава. Ми драматургію обирали не з того, що існує. Драматургія була написана мною особисто під цю виставу. Тобто, це оригінальна казка із гротескним персонажем – ялинкою, якої ще ніколи не було. 

Побачивши на сцені головних персонажів – Діда Мороза та Снігурку – вистава закінчилась. Всі залишились в захваті. Іван та Михайло діляться враженнями. 

Іван та Михайло Сімонови, полтавці

- Мені дуже сподобалось. 

- Мені теж. Я побачив Діда Мороза і казкових героїв. 

- Це було круто

Таїсія Раковська, мама Івана та Михайла Сімонових

- Фейєрична вистава. Я раджу всім батькам приводити своїх діток, приводити своїх онуків і відвідувати такі заходи. Вони дуже потрібні для наших діточок.

Стрічка новин