Три дні на визначення кращого

У Полтаві розпочали відкриті змагання клубів десантного напрямку. П'ять команд з Полтавщини. Ще 2 клуби з інших міст України. Більше розповість Крістіна Криженко.

У камуфляжній формі, нарівні із хлопцями – Дар'я Дебеляк із Борисполя. У майбутньому бачить себе виключно військовою. До Полтави приїхала на змагання.

Дар'я Дебеляк, учасниця змагань

- Я вже займаюся 4 роки у клубі. Він на базі Бориспільського профільного ліцею. Я ще як там навчалася, почула за нього, почала ходити. Мені це цікаво.

Загалом – 7 команд по 5 учасників у кожній. Восьмі відкриті змагання клубів десантного напрямку починають традиційно – гімном.

Вячеслав Курган, директор молодіжної ГО «Клуб юних десантників «Гвардія»

- Тут збираються військово-патріотичні клуби, основний напрямок яких – підготовка молоді до служби в Збройних силах, а саме - в десантно-штурмових військах.

Керівники гуртків переконують: готувалися ретельно.

Євген Ломака, керівник клубу «Бурий вітер» м.Бориспіль

- Тренування у нас проходять 1-2 рази на тиждень. Якщо ми готуємось конкретно до цих змагань, як тут - то це черех день, а то і кожен день. До поїздки сюди ми займалися тиждень фактично кожен день по 2-3 години. Це стрілецька підготовка, знання матеріально-технічної бази.

Також додають: крім підготовки учасників, активно заохочують і інших.

Олег Ричка, керівник Херсонського авіаклубу

- Залучення за допомогою соцмереж. У нас в Інстаграмі є сторінка - більше 10 тисяч фоловерів. Проводимо масові заходи у Херсоні та області.

Починають шикування, потім - жеребкування та підготовка. Перша – стройова підготовка.

Далі – більше.

Вячеслав Курган, директор молодіжної ГО «Клуб юних десантників «Гвардія»

- Складання парашюту, вогнева підготовка, збирання/розбирання автомату Калашнікова, теоретичний конкурс, тест-вікторина по сучасному озброєнню.

Змагаються нарівні: як хлопці, так і дівчата.

Дар'я Дебеляк, учасниця змагань

- Мама спочатку говорила: "У мене дочка, а не син". Потім вона побачила, що це дисциплінує. Це краще, ніж вночі десь гуляти, ходити.

Стрічка новин