1,5 місяці після аварії не стерлися з пам'яті

Хлопчик – в лікарні, а водійка не визнає вини. Полтавці зібралися біля місця ДТП з плакатами. Нагадаємо, подія сталася 6-го листопада близько 14-ої години. Автомобіль «Merсedes-Benz» наїхав на юнака 2003-го року народження. Сталося це на вулиці Соборності біля Корпусного парку – навпроти Малої академії мистецтв. Анна Ружін – далі.

Біля Малої академії мистецтв збираються полтавці. В руках – плакати з написами. Вони підтримують родину Артема Левченка. Зібралися, аби привернути увагу до кримінальної справи. Її розслідують повільно. І винні можуть залишитись без покарання. 

Наталя Рагозіна, організатор акції 

- Це не гарантує, доки водії на дорогах нашого міста, що інші наші діти у безпеці. Тому нам треба нагадати людям, що скоїлось у нашому місті. І просити, вимагати, благати чесного розслідування.

Серед присутніх – друзі Артема, хрещені та небайдужі. Анна Віват – друг родини. Жінка знає батька хлопчика. 

Анна Віват, учасниця акції 

- Я з ними пропрацювала 15 років. Ми стояли за одним операційним столом. Рятували людей. Я не знаю, скільки тисяч пройшло через його руки. Маму не дуже знаю, а от батька дуже добре. Дуже інтелігентна добра родина, яка допомагає. Яка допомагає всім. Нічого поганого взагалі сказати не можу.

Хрещені на камеру не коментують. Але розповідають, що Артем після ДТП до тями не приходив. Хлопця возили до Києва на операцію, але безрезультатно. Лікують у Полтаві.

За словами рідних, доки люди викликали швидку та рятували хлопця, з іномарки зняли номери. А з реєстратору зникли дані. 

Анна Віват, учасниця акції 

- Я особисто не бачила, але люди, які живуть поруч з її перукарнями, говорять, що вона їздить за кермом. Дуже цікаво, чому людина, яка таке зробила, навіть не позбавлений на деякий час прав. Говорять, що машина зареєстрована, але не знаю.

На плакатах – назви закладів полтавки, яка кермувала машиною. Полтавці закликають не відвідувати їх. Стояли з ними біля Малої академії мистецтв та на місці, де сталося ДТП.

Стрічка новин