Дітей з порушеннями слуху обстежуватимуть на новому обладнанні

Гроші на його купівлю збирали волонтери Всеукраїнського благодійного фонду. Загалом у місті за час проведення акції, за словами організаторів, було зібрано рекордні 226 тисяч гривень. Всього ж в Україні мобілізували майже 4 мільйона гривень. З лікарями та волонтерами спілкувалася Марія Лісніченко.

- Це навушники, які використовують в діагностуванні звукопровідної системи. Це мається на увазі зовнішнє вухо, коли звук поступає, середнє вухо, і передається на внутрішнє вухо. Ось тут червоний колір. У даному разі, це червоний - праве вухо, синій - це ліве вухо. Якщо дивимося на клавіші апаратури, от червоне.

Колір кнопок відповідає вуху. Також у комплект до нового діагностичного аудіометру входить навушник для перевірки костної провідності слуху.

- Якщо костний навушник, то це перевіряється вже слуховий нерв. Костний навушник одягається за вушком, а іншим прикривається, що б не було перешкод. Ну, а потім даємо сигнал, наживаємо ось на це. 

Такий сучасний апарат для діагностики тепер працює у Полтавській дитячій обласній лікарні. Його мета – діагностувати патологію слуху новонароджених. Це значно збільшує шанси на успішне лікування. Такий подарунок для лікарні зробили волонтери благодійної організації. Минулий 2018 рік було проголошено роком слуху, тож гроші збирали на потреби дітей з його порушеннями. Основні заходи, говорять організатори, проходили у квітні. 

Наталія Удовіченко, регіональний представник БФ «Серце до серця» у Полтавській області 

- Було близько 15 акцій у рамках «Серце до серця». Взагалі акції проходять по всій Україні. Наймасовішим був депутатський бал у ресторані «Лілея», був забіг «Біжу заради здоров'я дитини», був велозаїзд «Добрі справи крутячи педалі», були регулярні концерти у торговому центрі «Київ», був великий концерт на Театральній площі.

Загалом за час акції волонтерами було зібрано 226 з половиною тисячі гривень. Такий результат шостий по Україні. Більше за всіх грошей для допомоги дітям в Україні зібрали кременчуківець - понад півмільйона гривень. 

Стрічка новин