З величезними ямами та без громадського транспорту

Так живуть мешканці селища Рибці. Асфальту немає у двох третинах доріг селища. Центральні вулиці асфальтовані, а провулки – ні. Особливо катастрофічно – під час дощів та відлиги. Роками триває листування людей з владою. Але результату немає. Люди не витримали і прийшли до міської ради говорити з чиновниками. Деталі дорожнього скандалу знає Анна Ружін.

Це Тамара Морозова. У жінки – цілий стос паперів, фото та карта. Її і демонструє чиновникам. На ній чітко видно, які вулиці потрапили до тих, де відсутні комунікації. 

Тамара Морозова, мешканка с.Рибці

- І ось червоним 2/3 території Рибців, де абсолютний нуль інфраструктури. При цьому 95% нового активного будівництва ведеться саме в цій частині. Доріг немає, відповідно, автобуса немає, водогін, який почали робити в 2016 році, закинутий.

У черзі на ремонт – ще з 2008 року. Але з того часу – лише обіцянки. Центральні вулиці асфальтовані, а провулки – це грунтова дорога з ямами. 

Тамара Морозова, мешканка с.Рибці

- І найцинічніше нам надсилали відповіді. Вони всі є зі мною. Все підписано і все збереглося. Нам всі відповідали відпрацьованою мовою чиновника – все буде добре. І нічого. Ви стоїте в черзі. Скажіть, 10 років в черзі – це правильно? І чому за 10 років не придвинулася наша черга?

Люди самостійно намагаються засипати дорогу, але цього замало. 

Чиновники говорять, що на центральні вулиці виділяли від 20 до 100 машин бракмаси.

- І вулиці другорядні підсипалися. Тому, якщо депутати приймуть рішення, якісь інші вулиці, на яких на сьогодні немає асфальтового покриття, проводити капітальний ремонт та асфальтування, то ми його виконаємо.

Щоб заасфальтувати всі дороги в Рибцях, необхідне рішення депутатів міськради, розробка проекту та фінансування. Люди сподіваються, що чиновники підтримають їх питання. 

Стрічка новин