У Розсошенцях відкрили новий дитсадок «Яблунька»

Його побудували у мікрорайоні «Садовий» на 140 місць. Особливістю дошкільного закладу є басейн. На відкритті побувала Лідія Ритченко.

Подарунок на День Святого Миколая. Батьки та діти мікрорайону «Садовий», що у Розсошенцях, дочекалися відкриття двоповерхового дошкільного навчального закладу. На урочистій церемонії представники міської, районної та обласної влади перерізали стрічку та оглянули новобудову. Це чи не єдиний дитячий садок у Полтавському районі, який збудували, а не реконструювали.

Зоя Ксьонз, багатодітна мама

- Цей садочок відповідає всім європейським нормам, стандартам. Мені буде дуже приємно не тільки щоб мої діти ходили. А також, як викладачу, як педагогу.

Юлія Сєрокурова, жителька мікрорайону «Садовий»

- Я вважаю, що цей садочок дуже потрібний. Чекали його майже два роки. Тому що садочки переповнені в Розсошенцях, в даному районі. Мікрорайон молодий, багато населення з дітками. По одному, двоє в сім’ї. Рядом, ходить добре, не добираться на зупинку.

Соня Лисенко

- Я дуже хочу ходити в новий дитсадочок.

На зведення дитячого садочку «Яблунька» знадобилося більше двох років. Його будували за новими сучасними технологіями. Він розрахований на 140 місць та включатиме шість навчальних груп. Серед переваг: басейн, підлога з підігрівом, дві актові зали з дубовим паркетом, дитячі майданчики з гумовим покриттям для зручності та безпеки дітей.  Вартість виконаних  робіт склала близько 26 мільйонів гривень. Забудовник – ТОВ «Будівельна компанія «Комбінат виробничих підприємств».

Сергій Іващенко, директор ТОВ «БК «Комбінат виробничих підприємств»

- Ми, як забудовники, зі своєї сторони дивилися, що дітки повинні закалятися. Повинне бути місце, крім спортивних занять, ще навчатися плавати. Потому був збудований басейн з сучасною системою очистки води. Яка без використання хлору.

Побудували дитячий садочок «Яблунька» на умовах пайової участі. Тобто, Щербанівська сільська об’єднана територіальна громада уклала соціальну угоду із забудовником. Згідно з якою, він за кошти громади звів навчальний заклад. На відкритті відбулася офіційна передача дитсадка у комунальну власність Щербанівської об’єднаної територіальної громади. Її голова допоміг втілити мрію багатьох жителів у реальність. 

Ігор Процик, голова Щербанівської сільської ОТГ

- Дитячий садочок на 140 місць, він звичайно буде більший. І мені приємно, що ми маємо цей садочок. Мені приємно, що ми зможемо із Нового року уже повноцінно запрацювати.  Ми з свого боку, як влада, гарантуємо, що будемо утримувати, підтримувати. Будемо спільно з дітками рости, процвітати. 

На подвір’ї дитсадка встановили сучасні високоякісні ігрові майданчики з гойдалками. Усі конструкції безпечні.  

Ігор Карімов, голова Полтавської РДА

- Та співпраця, яка на сьогоднішній день є в районі між районною радою, між райдержадміністрацією, ОТГ – це з моєї точки зору приклад того, як ми повинні розбудовувати наш район.  Ми йдемо разом і досягаємо таких результатів.

Такий новий сучасний дитячий садок – приклад для інших об’єднаних громад в Полтавському районі. 

Валерій Білокінь, голова Мачухівської ОТГ

- В нас проблема із дитячим садочком і ми намагаємося за прикладом Ігоря Степановича вирішити цю проблему. І це приклад того, як співпрацює влада.

У мікрорайоні «Садовий» проживає до семи тисяч населення. Третина з них – діти різного віку. Черга у новий садочок теж велика – до чотирьохсот дітей, каже голова ОТГ Ігор Процик. А тому було прийнято рішення збільшити кількість місць. Запрацює дитячий навчальний заклад  у 2019-му році.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію