Дорожники вдруге за рік демонтують незаконно встановлене цінове табло газової АЗС

На автомобільних дорогах державного значення триває демонтаж незаконно розміщених цінових табло АЗС. Даний процес – один з елементів боротьби з тіньовим сегментом на вітчизняному ринку нафтопродуктів, яку ініціювала  Служба безпеки України. 

На міжнародній автомобільній дорозі державного значення М-03 Київ-Харків в с. Глибока Балка Решетилівського району одна з газових автозаправних станцій самовільно встановила цінове табло. Ці конструкції були змонтовані без погодження із Службою автомобільних доріг у Полтавській області, яка є балансоутримувачем доріг. 

Такі табло експлуатуються з порушенням автодорожнього законодавства. Розташовані безпосередньо на узбіччі, вони негативно впливають на безпеку дорожнього руху та можуть бути причиною скоєння дорожньо-транспортних пригод. 

Цього року вже був проведений демонтаж конструкції, але власниками АЗС вона була відновлена. Спільно з Патрульною поліцією Полтавської області було прийняте рішення про повторний демонтаж табло. Роботи виконували працівники Копилянської дорожньо-експлуатаційної дільниці ДП "Полтавський облавтодор".

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію