Дорожники вдруге за рік демонтують незаконно встановлене цінове табло газової АЗС

Дорожники вдруге за рік демонтують незаконно встановлене цінове табло газової АЗС

На автомобільних дорогах державного значення триває демонтаж незаконно розміщених цінових табло АЗС. Даний процес – один з елементів боротьби з тіньовим сегментом на вітчизняному ринку нафтопродуктів, яку ініціювала  Служба безпеки України. 

На міжнародній автомобільній дорозі державного значення М-03 Київ-Харків в с. Глибока Балка Решетилівського району одна з газових автозаправних станцій самовільно встановила цінове табло. Ці конструкції були змонтовані без погодження із Службою автомобільних доріг у Полтавській області, яка є балансоутримувачем доріг. 

Такі табло експлуатуються з порушенням автодорожнього законодавства. Розташовані безпосередньо на узбіччі, вони негативно впливають на безпеку дорожнього руху та можуть бути причиною скоєння дорожньо-транспортних пригод. 

Цього року вже був проведений демонтаж конструкції, але власниками АЗС вона була відновлена. Спільно з Патрульною поліцією Полтавської області було прийняте рішення про повторний демонтаж табло. Роботи виконували працівники Копилянської дорожньо-експлуатаційної дільниці ДП "Полтавський облавтодор".

Стрічка новин