День Святого Миколая на підприємстві «Полтаватеплоенерго» відзначили одразу двома заходами

Підбиттям підсумків новорічного конкурсу дитячого малюнку та святковим концертом, організованим профспілковим комітетом підприємства для маленьких учасників конкурсного змагання.

Різнобарвні, яскраві, оригінальні - такі роботи подали на розгляд журі учасники конкурсу дитячого малюнка на обласному комунальному підприємстві «Полтаватеплоенерго». Вже майже десятиліття нараховує добра традиція у грудні, напередодні першого з новорічних свят - Дня Святого Миколая, силами профспілкового комітету підприємства підбивати підсумки цього творчого змагання для дітей та онуків працівників.

Тетяна Бібікова, голова профспілкового комітету ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго»

- В цьому році тема нашого конкурсу – "Світ очима дітей". За участь діти отримають солодощі та сувенірні чашки. Перераховуються кошти профвнесків та від фонду заробітньої плати - 3 відсотка.

На конкурс надійшло більше двохсот робіт, що вийшли з-під пензля 176 дітей та онуків полтавських теплоенергетиків. Представити більше одного малюнка не заборонялось. Саме такими гнучкими правилами і скористувався десятирічний Іван. 

Іван, учасник конкурсу дитячого малюнку «Світ очима дітей»

- Я представив три роботи. Це космос, голуби і там, де тримають на руках будинки. Мені подобається, тому що можна взяти участь, з кимось подружитись, подивитись малюнки.

Участь у конкурсі дитячого малюнку взяли діти різного віку. Наймолодшій - рік та чотири місяці. 

Маріанна Варічкіна, учасниця конкурсу дитячого малюнку «Світ очима дітей»

- Ми малювали з Алісою його разом. Я думаю, що у всі роки були матусі, котрі трошечки допомагають своїм дітям. Але ми чесно участь приймали. Ці відбитки, бачите, ми робили. Це дуже класно, я у дитинстві дуже любила конкурси. Тепер мені знову приємно разом зі своєю дитиною приймати участь у таких чудових конкурсах, які розвивають творчі здібності дитини.

Роздивившись малюнки та оцінивши своїх суперників, діти вирушили на святковий концерт. Професійні аніматори влаштували для них театралізоване дійство. Разом вони танцювали, боролись зі злом та чекали на Діда Мороза. 

- Діти звуть Діда Мороза

Новорічний чарівник разом із профспілковим комітетом «Полтаватеплоенерго» вручив маленьким митцям солодкі подарунки. А переможців організатори вирішили не обирати – за їх одностайним рішенням у конкурсі дитячого малюнку перемогла дружба.

Стрічка новин