У Миргороді відкрили модернізовану котельню

У Миргороді відкрили модернізовану котельню

Ці технології модернізації теплових мереж в Україні застосували вперше.

У Миргороді урочисто відкрили низку об’єктів за проектом "Модернізація теплового району "Авіамістечко". Місто отримало не лише сучасну систему опалення, а й зекономило кошти. Це вдалося зробити завдяки підвищенню енергоефективності, скороченню втрат тепла та зменшенню шкідливих викидів, повідомляють на сайті Миргородської міської ради.

Головною особливістю проекту проектом "Модернізація теплового району «Авіамістечко" є нові технології модернізації теплових мереж. Їх вперше застосовують в Україні. У рамках проекту миргородці замінили старі газові котли на сучасні енергоефективні з високим ККД. Старі теплові розподільчі мережі замінили на нові - попередньо ізольовані з оптимізацію маршруту трубопроводів. Також змогли замінити насосне обладнання котельні.

Аби ефективно використовувати теплову енергію, 17 житлових будинків району оснастили індивідуальними тепловими пунктами. З них 6 працюють на опалення та гаряче водопостачання. У підприємстві "Миргородтеплоенерго" порахували, що загальний обсяг вартості проекту склав 687,2 тис. евро. З них: кредит НЕФКО - 50,7 %; грант НЕФКО - 34 %, фінансування з міського бюджету -15,3 %.

Такі заходи дозволять скоротити споживання котельнею та житловими будинками:

  • теплової енергії на 28,3%;
  • електричної енергії — загалом на 30%;
  • природного газу — на 28,3 %.

Стрічка новин