У Полтаві на вулиці Курчатова відремонтували водогін

У Полтаві на вулиці Курчатова відремонтували водогін

На вулиці Курчатова, 11 прорвало водопровідну трубу. Учора працівники "Полтававодоканалу" ліквідували аварію. Незручностей із водопостачанням під час проведення ремонту місцеві не відчули.

Причина аварії – зношеність водогінної труби на цьому місці. Як розповів старший майстер водопровідних мереж "Полтававодоканалу" Дмитро Буцький, цій трубі понад 60 років, тож вона вже вичерпала свій термін експлуатації. Діаметр сталевої труби – 150 мм.

"До аварійно-диспетчерської служби надійшов виклик, що на Курчатова, 11 стався витік води з-під землі. Наші працівники оперативно виїхали на місце аварії. Пошкоджена труба залягає на глибині більше двох метрів. У ході розкопок виявили місце пориву. Протягом дня усе полагодили. Під час ремонту водопостачання здійснювалося у повному обсязі. Зараз скарг від абонентів також немає. Тиск води у будинках – у межах норми", – розповів Дмитро Буцький.

За словами майстра, ремонт на цьому місці ускладнювався проляганням електрокабелів перпендикулярно до водогінної трубі:

"Верхній шар грунту знімали екскаватором, але потім розкопували вручну. Коли поруч із пошкодженою трубою пролягають комунікації інших установ, земляні роботи мають проводитися дуже обережно", – зауважив майстер.

Незважаючи на морозну погоду, з витоком води комунальники впоралися протягом кількох годин.

"Звичайно, за таких погодних умов працювати дещо некомфортно. Складність також у тому, що замерзає й твердне грунт, тому його важче розкопувати. Під час морозу розкопка може продовжуватися дещо довше, аніж у теплу погоду. Але наша робота – працювати задля блага наших споживачів. Тому, дощ, сніг чи мороз – не важливо. У даному випадку головним було швидко усунути наслідки пориву, аби ситуація не стала критичною й аби споживачі не постраждали", – розповів Дмитро Буцький.

Працівники комунального підприємства завжди докладають усіх зусиль для відновлення нормального режиму роботи водогінної мережі.

Стрічка новин