У Полтаві запрацювала програма «Шкільні офіцери поліції»

Тепер патрульні поліцейські щодня проводитумуть уроки у різних школах. Тематика їх різна. Поки що на все місто – два шкільних офіцера. Як вони налагоджували контакт зі школярами, бачила Юлія Хаврель. 

 Діти хором:

- Добрий день

Так починається кожен урок у Полтавській загальноосвітній школі №19. Незвичайні ж цього дня викладачі. Заняття для малечі провели шкільні офіцери поліції. 

Руслан Возниця, шкільний офіцер поліції 

- Проект шкільний офіцер поліції у Полтаві стартує вперше. На сьогоднішній день нас двоє шкільних офіцерів поліції. У нас буде складений відповідний графік, за яким ми щодня будемо відвідувати навчальні заклади нашого міста.

Уроки проводитимуться на різну тематику. Наприклад, як поводитись з нейзнайомцями, протидіяти насиллю у сім'ї, булінгу тощо. Другокласникам  цього дня шкільні офіцери поліції розповіли про правила дорожнього руху. 

Поліцейський з дівчинкою: 

- Це надземний, а це підземний. Різниця в тому, що тут чоловічок спускається під землю, а тут піднімається нагору. Дуже легко зрозуміти. Правда? Давай п'ять. 

Юрій Матвієнко, начальник управління освіти Полтавського МВК

- Шкільний офіцер поліції - це не буде людина, яку викликали, коли у школі щось відбулося. І поліцейський прилітає і намагається відреагувати по факту події. Шкільний офіцер поліції - це та людина, яка в першу чергу буде займатися профілактикою.

Аби діти не засумували, поліцейські пограли з ними в тематичну гру «Світлофор». Червоний – тиша, жовтий – плескай у долоні, зелений – тупоти. 

Школярам такий урок сподобався.  

Марія Патлань, школярка 

- Подобається тобі цей урок?

- Так. 

- Чому? 

- Тому, що мені подобається те, що ми відпочиваємо від письма, математики та читання.

Стрічка новин