Новий садочок у мікрорайоні Садовий

За добу до офіційного введення в експлуатацію представники забудовника показали всі принади дошкільного закладу. 6 дитячих груп, басейн, система енергозбереження, сучасна кухня та спеціальне покриття на дитячих майданчиках. Вже зовсім скоро вихованцями закладу стане 140 дітей з нового району.

Мікрорайон «Садовий» швидко розвивається. Лише за три роки тут з'явилося 11 дев'ятиповерхових будинків. У кожному дворі – дитячий майданчик, у мікрорайоні є супермаркети, ресторани, спортивні майданчики та сучасний фонтан. Більшість мешканців мікрорайону – молоді родини. Дитячий садочок для них – необхідність. Саме такий, новий та сучасний, буде введено в експлуатацію у День Святого Миколая. Сергій Іващенко, директор будівельної фірми «Комбінат Виробничих Підприємств», що і збудувала район включно з дошкільним закладом, наголошує, що головне тут – зручність, екологічність та безпека.

Сергій Іващенко, директор ТОВ «Будівельна Компанія «Комбінат Виробничих Підприємств»

- Ми постаралися зробити його максимально за сучасними технологіями, укомплектувати меблями. Укомплектували дитячий садочок також кухнею, пральнею, всім необхідним обладнанням. Зробили весь благоустрій, дитячі майданчики з гумовим покриттям.

Розрахований садочок на 140 дітей, саме стільки, за підрахунками забудовника, мешкає у районі. Малюків розділять на 6 груп. У кожної з них буде 4 приміщення, вони оснащені теплою підлогою. Спатимуть діти у спальні з екологічними ліжками з натурального дерева. Грати можна в іншій кімнаті з новими стільцями, столиками, дошкою для малювання та зоні активностей. Залишити верхній одяг чи переодягнутися можна у яскравій роздягальні. Також у кожної групи є окремий санвузол з розділенням для дітей та вихователів. Душ, рукомийники та окремі туалетні кабінки є у кожної з груп.

Дитячий садочок забудовник «Комбінат Виробничих Підприємств» зводив 3 роки, дотримуючись всіх норм. Для спортивного розвитку вихованців комплексу побудовано і басейн.

- Ми будували цей басейн з розрахунку на всі сучасні технології. Найголовніше – це те, що ми застосували систему очищення води, у якій не використовується хлор. Тобто, очищення води, так як діти зараз дуже алергічні, дуже багато дітей з алергією, то ми постаралися використати і встановити обладнання, яке дозволяє очищати воду без використання хлору.

Для дівчат та хлопців роздягальні окремі, як і душеві. Над басейном, та майже по всій території садочку, за винятком спалень, розташовані кварцувальні лампи. У відсутність дітей вони працюватимуть, очищуючи повітря від шкідливих мікроорганізмів. Дбатимуть про здоров'я дітей тут і лікарі. На території садочку працюватиме оглядова лікаря, та навіть ізолятор на випадок виявлення хворої дитини. Здорову їжу для дітей кухарі готуватимуть також на сучасній кухні. Нові витяжки та холодильні камери, мийки та кухонне обладнання вже закуплено та встановлено.

Танцювати, грати на музичних інструментах та готуватися до концертів малеча зможе у двох актових залах. Їх принадою забудовники вважають майже вічну підлогу – дубовий паркет. Особливим вважають і покриття на дитячому майданчику. Малеча не травмуватиметься завдяки м'якій гумовій підлозі. Загальний бюджет проекту склав 26 мільйонів гривень.

Стрічка новин