На Полтавщині вимагають стягти із забудовника 2,5 млн грн

На Полтавщині вимагають стягти із забудовника 2,5 млн грн

Заводська міська рада Лохвицького району надала приватному акціонерному товариству дозвіл на будівництво зернового елеватора на 600 тисяч тонн у м. Червонозаводське.

Відповідно до укладених рішень товариство мало укласти угоду з міською радою пайової участі у створенні та розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Червонозаводське.   

Забудовник, отримавши декларацію про готовність об’єкта до експлуатації, уклав угоду про участь у розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури вказаного населеного пункту. Однак, у порушення вимог Закону України "Про містобудівну діяльність" та вимог укладеної угоди коштів до бюджету не перерахував.  

При цьому, боржник не реагував на численні звернення міської ради щодо перерахування коштів, у свою чергу міською радою з 2013 року не вжито належних заходів щодо стягнення заборгованості в судовому порядку, які повинні були піти на розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Заводське.  

Реагуючи на виявлені порушення, прокуратура скерувала до суду позовну заяву з вимогою стягнути з забудовника в примусовому порядку коштів пайової участі в розмірі понад 2,5 млн грн до місцевого бюджету Заводської міської ради Лохвицького району.

Стрічка новин