На Полтавщині вимагають стягти із забудовника 2,5 млн грн

Заводська міська рада Лохвицького району надала приватному акціонерному товариству дозвіл на будівництво зернового елеватора на 600 тисяч тонн у м. Червонозаводське.

Відповідно до укладених рішень товариство мало укласти угоду з міською радою пайової участі у створенні та розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Червонозаводське.   

Забудовник, отримавши декларацію про готовність об’єкта до експлуатації, уклав угоду про участь у розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури вказаного населеного пункту. Однак, у порушення вимог Закону України "Про містобудівну діяльність" та вимог укладеної угоди коштів до бюджету не перерахував.  

При цьому, боржник не реагував на численні звернення міської ради щодо перерахування коштів, у свою чергу міською радою з 2013 року не вжито належних заходів щодо стягнення заборгованості в судовому порядку, які повинні були піти на розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Заводське.  

Реагуючи на виявлені порушення, прокуратура скерувала до суду позовну заяву з вимогою стягнути з забудовника в примусовому порядку коштів пайової участі в розмірі понад 2,5 млн грн до місцевого бюджету Заводської міської ради Лохвицького району.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію